Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki plastikowe 30l

( ilość produktów: 1 )

Kiszonki to produkty, które chętnie wykorzystuje się w polskiej kuchni od lat. Są nie tylko dobre, ale i zdrowie, więc nie powinno dziwić, że mają one swoje miejsce również we współczesnym jadłospisie. Kiszonki możemy oczywiście kupić w sklepie, ale zdecydowanie lepiej będą smakować te przyrządzone samodzielnie. Warto zatem spróbować zakisić kapustę lub ogórki w domowym zaciszu, a pierwszym krokiem, który nas do tego przybliży może być zakup dobrej beczki. Zobacz jakie beczki plastikowe znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl.

Beczka 30l - doskonała jakość 

Dobra beczka do kiszenia powinna być wykonana z materiałów odpornych na kwasy powstające w trakcie kiszenia, szczelna i łatwa do przechowywania. Wszystkie te cechy ma każda beczka plastikowa dostępna w naszym sklepie. Są to beczki wykonane z tworzywa dobrej jakości, które jest dopuszczone do kontaktu z żywnością. Każda beczka 30l jest wyposażona w dekiel z uszczelką, co gwarantuje szczelność i zapewnia odpowiednie warunki w trakcie kiszenia, a następnie przechowywania ukiszonych produktów.

Niektóre modele beczek mają również funkcję fermentacji czyli są wyposażone w rurkę i kranik. Dzięki rurce nie ma problemu z odprowadzaniem gazów powstałych w trakcie procesu fermentacji. Kranik zaś pozwala sprawdzić stan fermentacji i przekonać się, czy przebiega on prawidłowo.

Beczka plastikowa o pojemności 30l jest ponadto wygodna w przechowywaniu i transporcie, gdyż jej rozmiary nie wymagają wiele miejsca do przechowywania, a podniesienie beczki nie wymaga zbyt wiele siły. W trakcie przenoszenia przydają się uchwyty boczne umożliwiające wygodny, a co najważniejsze - pewny chwyt. W zależności od modelu będą to uchwyty wystające lub wpuszczone w beczkę. Jedne i drugie spełniają swoje zadanie, więc wybór konkretnego modelu zależy od osobistych preferencji. 

Beczka plastikowa 30l - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz beczki 30l, które dobrze się sprawdzą w każdym gospodarstwie domowym. Zastanów się, jakie powinna mieć beczka plastikowa 30 l najlepsza dla Ciebie i wybierz model, który spełnia te wymagania. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wyboru plastikowa beczka o pojemności 30l sprawdzi się doskonale. Przejrzyj dostępną ofertę, obejrzyj beczki do kiszenia kapusty i ogórków oraz beczki do fermentacji, a potem zamów beczkę dla siebie już dziś! 

Zobacz również:

      pixel