Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kran do beczki

( ilość produktów: 3 )

Beczki to pojemniki, które znajdują szerokie zastosowanie w domu, ogrodzie czy gospodarstwie rolnym. W zależności od wybranego rozmiaru beczki można w nich kisić kapustę i ogórki, przeprowadzać procesy fermentacyjne lub zbierać deszczówkę. W wielu wymienionych sytuacjach korzystanie z beczki będzie dużo łatwiejsze, jeśli zostanie ona wyposażona w kran. Zobacz jakie krany do beczek znajdziesz w naszym sklepie i wybierz kranik do beczki najlepszy dla siebie.

Kran do beczki - jaki wybrać?

Krany to niezbędne akcesoria do beczek różnego typu, gdyż dzięki nim znacznie łatwiej można skorzystać z płynnej zawartości beczki. Sprawdzają się zarówno wtedy, gdy mamy w domu beczki na deszczówkę, jak i beczki na wodę, czy inne substancje płynne. Niezależnie jednak od tego, co jest w beczce, to przed wyborem odpowiedniego kranu powinniśmy wiedzieć, że krany do beczki występują w wielu różnych odmianach i mogą być wykonane z materiałów różnego rodzaju. Możesz zatem wybrać plastikowy kran, który doskonale się sprawdzi, gdy masz beczki na deszczówkę, ale również kranik mosiężny, idealny szczególnie wtedy, gdy beczka jest wykorzystywana w procesie fermentacji.

Wybierając kranik, zwróć szczególną uwagę na średnicę otworu, który posiada beczka i w którym ma być on umieszczony. Wybierz również sposób odkręcania, gdyż zawór do beczki może mieć różny sposób otwierania. Może on być zwyczajnym kranem, czyli otwiera i zamyka się poprzez kręcenie pokrętłem, co czasem może trwać zbyt długo. Może być jednak również kranem wykorzystującym zawór kulowy, co oznacza, że do jego otwarcia wystarczy przekręcenie dźwigni o ćwierć obrotu. Taki zawór jest często uważany za wygodniejszy i szybszy w obsłudze i z tego powodu ma on bardzo wielu zwolenników. Łatwiej jest go również chwycić, gdy mamy rękawice robocze na rękach.

Każdy plastikowy kran do beczki jest wyposażony w uszczelki, dzięki którym możesz mieć pewność, że płyn z beczki nie będzie wyciekał. Niektóre krany są również tak zaprojektowane, by można było do nich podłączyć wąż ogrodowy do podlewania na szybkozłączce. Sprawdza się to szczególnie w beczkach na deszczówkę, z których woda ma być używana do podlewania ogrodu.

Kran do beczki — szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz krany do beczki w wielu różnych modelach. Mamy duże krany plastikowe z zaworem kulowym lub wyposażone w kurek, który umożliwia jego odkręcanie. Doskonale sprawdzają się zarówno w dużych beczkach na deszczówkę, jak i w beczkach na kiszonki. Mamy również modele mniejsze, które możesz wykorzystać w beczkach o mniejszych rozmiarach. Plastikowy kran do beczki może zastąpić korek do beczki plastikowej. Przyda się wtedy, gdy beczka jest wyposażona w otwór, ale nie chcesz montować w nim kranika, bo z różnych powodów w danej sytuacji nie będzie on przydatny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kranów do beczek dostępnych w naszym sklepie.  Jesteśmy przekonani, że akcesoria do beczek, które znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl spełnią Twoje oczekiwania i znajdziesz wśród nich kran, który będzie pasował do Twojej beczki. Oferujemy również inne akcesoria do beczek oraz wiele innych produktów przydatnych w domu i ogrodzie. Zapoznaj się również z ofertą innych produktów dostępnych w naszym sklepie, wśród których na szczególną uwagę zasługuje zbiornik na deszczówkę oraz inne produkty takie jak kompostowniki czy nawozy ekologiczne, które również wspierają proekologiczną uprawę w ogrodzie.

Zobacz również:

    pixel