Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Wiadro plastikowe z pokrywką 5l

( ilość produktów: 2 )

Wiadro to pojemnik, który znajduje szerokie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Używane jest do prac porządkowych, remontowych czy malarskich, ale bardzo często doskonale sprawdza się również w kuchni. Wiadro może służyć do kiszenia kapusty i ogórków lub do przechowywania większej porcji żywności, która wymaga szczelnego pojemnika. Zobacz, jakie wiaderka znajdziesz w naszym sklepie i znajdź produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Wiadro plastikowe - do kiszenia i przechowywania

Wiadro plastikowe to pojemnik o szerokim zastosowaniu. Zanim jednak chwycisz pierwsze lepsze wiaderko i zechcesz go wykorzystać w kuchni, to sprawdź, czy jest ono dopuszczone do kontaktu z żywnością. To bardzo ważne, jeśli chcesz mieć pewność, że możesz bezpiecznie używać go do kiszenia czy przechowywania. Każdy z produktów dostępnych w tej kategorii ma taki certyfikat, więc kupując je możesz bez przeszkód używać go w kuchni.

Dobre wiadro plastikowe powinno być również wyposażone w szczelną pokrywę, dzięki której jego zawartość będzie chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych. To bardzo ważne nie tylko przy kiszeniu ogórków czy kapusty, ale również przy przechowywaniu innych produktów spożywczych. Takie wiaderko idealnie się nadaje do przechowywania większych porcji miodu, surówek czy innych potraw. Pojemność wiadra 5 l sprawia, że jest ono zdecydowanie większe niż zwyczajny słoik, a jednocześnie na tyle poręczne, że wygodnie może zmieścić się na półkę w kuchni, spiżarni czy w pomieszczeniu gospodarczym.

Wiadro plastikowe z pokrywą - szczelne i wygodne w użytkowaniu

Wiadra plastikowe z pokrywą dostępne w sklepie Rolmarket.pl są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki odpowiednio dopasowanej pokrywie są szczelne, co gwarantuje najlepsze warunki dla przechowywanych w ich wnętrzu produktów. W zależności od potrzeb możesz wybrać wiadro mające kształt beczki, jak również wiadro kwadratowe. Wybór tego modelu pozwoli lepiej wypełnić przestrzeń na półce, co ma szczególne znaczenie, jeśli potrzebujemy dużo wiader i mamy mało miejsca do przechowywania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wiader dostępnych w tej kategorii. Wszystkie wiadra o pojemności 5 l są wykonane z trwałego i mocnego tworzywa, które łatwo się myje. Dzięki temu są to produkty wielokrotnego użytku, które przez długi czas będą służyć w Twoim gospodarstwie domowym. Zamów je już teraz!

 

      pixel