Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki z deklem

( ilość produktów: 9 )

Kiszonki to bardzo zdrowe produkty, które są cennym źródłem witamin i probiotyków. Do kiszenia w domu wystarczają słoiki, ale jeśli chcemy za jednym razem ukisić większą porcję kapusty czy ogórków, to lepiej sięgnąć po beczki. W naszym sklepie znajdziesz beczki plastikowe w wielu różnych rozmiarach. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz beczkę najlepszą dla siebie.

Beczka plastikowa z deklem - idealna do kiszenia

Dobra beczka plastikowa to produkt, który gwarantuje dobrą jakość ukiszonych w niej produktów. Wszystkie dostępne u nas beczki są wykonane z przyjaznych dla środowiska polietylenów i są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Można ich zatem używać nie tylko do kiszenia ogórków i kapusty, ale również do przeprowadzania procesów fermentacyjnych. Beczki z tworzywa sztucznego nadają się do tego dużo lepiej niż beczki metalowe.

Dostępne w tej kategorii beczki z deklem gwarantują szczelność podczas kiszenia i sprawiają, że proces ten przebiega bez żadnych zakłóceń. Niektóre dostępne u nas beczki mają dodatkowe zabezpieczenia czyli są to beczki z deklem i obejmą zaciskową lub z deklem i klamrą. Znajdą się wśród nich również modele z kranem oraz rurką odprowadzającą gazy powstające w procesie fermentacji.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że niektóre beczki mają kształt zapewniający możliwość piętrowania. Oznacza to, że można je ustawiać jedna na drugiej, co znacznie zmniejsza powierzchnię potrzebną do przechowywania beczek. Dla ułatwienia przenoszenia beczek z miejsca na miejsce są one wyposażone w uchwyty, gwarantujące pewny chwyt i zapobiegające wyślizgnięciu się beczki z rąk.

Beczki z deklem - różne pojemności 

Dostępne w naszym sklepie Rolmarket.pl beczki plastikowe z deklem są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Znajdzie się wśród nich zarówno mała beczka z deklem o pojemności 15l, nieco większa o pojemności 60 czy 80l, ale również największa, mająca pojemność 220l. 

Zapraszamy do przejrzenia oferty beczek w naszym sklepie. Zastanów się, jakie beczki plastikowe najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Być może będzie do duża beczka plastikowa z deklem i obejmą zaciskową zapewniająca możliwość piętrowania, a może raczej mała beczka, w której ukisisz kapustę na własne potrzeby. Każdą z nich znajdziesz w naszym sklepie, więc zapoznaj się szczegółowo z ofertą i wybierz beczkę, która najlepiej pasuje do Twoich planów związanych z fermentacją i kiszeniem. 

Zobacz również:

    pixel