Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Zbiorniki na deszczówkę ogrodowe

( ilość produktów: 37 )

W ostatnich latach rośnie świadomość społeczna i coraz więcej osób chce efektywnie wykorzystywać odnawialne źródła energii i wody. Nic zatem dziwnego, że rośnie popularność zbiorników na deszczówkę, które pozwalają zbierać wodę deszczową, a następnie wykorzystywać ją do podlewania roślin w ogrodzie. Zobacz, jakie zbiorniki na deszczówkę znajdziesz w tej kategorii i wybierz model najlepszy dla siebie.

Zbiorniki ogrodowe na deszczówkę

Zbieranie deszczówki może odbywać się na wiele różnych sposobów. Można do tego celu wykorzystywać pojemniki wkopane w ziemię, rozstawiane w ogrodzie lub podłączone do rynien. Wybór jest bardzo szeroki, ale wśród zbiorników do zbierania wody deszczowej największą popularnością cieszą się pojemniki podłączane do rynien. Są wygodne w użytkowaniu, a szeroki wybór rozmiarów i kształtów sprawia, że można wybrać taki pojemnik na deszczówkę, który najlepiej będzie pasował do stylu, w jakim zbudowany jest dom.

Dobry zbiornik na deszczówkę powinien mieć pojemność dopasowaną do wielkości dachu, z którego będzie zbierać wodę. Dobrze by było, by miał na dole kranik, do którego będzie można podłączyć wąż ogrodowy. Dzięki temu będzie można wykorzystać wodę zebraną w pojemniku, a jednocześnie wygodnie podlewać ogród nawet w miejscu oddalonym od pojemnika na deszczówkę.

Zbiornik na deszczówkę - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór modeli pojemników na deszczówkę. Są wśród nich małe zbiorniki o pojemności 160l, ale również produkty dużo większe, mogące pomieścić nawet 360l wody. Dzięki temu możesz dobrać wielkość pojemnika do potrzeb oraz dopasować go do ilości miejsca, jaką możesz na niego przeznaczyć. Ważny jest również materiał, z którego wykonany jest zbiornik na deszczówkę. W naszym sklepie znajdziesz produkty wykonane z mocnego tworzywa, dzięki którym będą one spełniać swoją rolę przez długi czas.

Wybierając zbiornik na wodę deszczową zwróć uwagę nie tylko na jego pojemność, ale i na wygląd. Możesz wybrać zbiornik na deszczówkę w kształcie dużej wazy, doskonale pasujący do budynków klasycznych, ale jeśli wolisz nowoczesne formy, to znajdziesz u nas również nowoczesny zbiornik na wodę, idealnie wpisujący się we współczesne trendy w architekturze. Niezależnie od tego, który z nich spodoba Ci się wizualnie, będzie on pełnił swoją funkcję doskonale. Wybierz zbiornik na deszczówkę już teraz i zacznij wykorzystywać wodę deszczową w swoim ogrodzie.

Zobacz również:

pixel