Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kalosze ogrodowe

( ilość produktów: 2 )

Choć prace ogrodowe dostarczają wiele przyjemności i satysfakcji, nikt nie zaprzeczy, że trzeba się podczas ich wykonywania trochę pobrudzić. Z tego powodu nie warto wykonywać ich w używanej na co dzień odzieży. Ubrania i akcesoria przeznaczone do prac ogrodowych nie tylko pozwolą uniknąć niszczenia innych ubrań, ale także ochronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz ewentualnymi urazami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą damskich kaloszy ogrodowych, które skutecznie zabezpieczą nogi przed wilgocią i działaniem niskich temperatur.

Jakie kalosze ogrodowe wybrać?

Kalosze to buty na wysokiej cholewce, najczęściej wykonywane z gumy. Zastanawiasz się, na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Po pierwsze upewnij się, że kalosze posiadają odpowiednio wysokie cholewki, które zagwarantują, że stopy pozostaną czyste i suche nawet podczas pracy w głębokim błocie. Zastanów się też dobrze, jakie prace zamierzasz wykonywać w gumowcach. Jeśli mają być to podstawowe prace pielęgnacyjne lub sadzenie roślin, radzimy wybrać lekkie gumowe buty. Do koszenia czy wykonywania prac budowlanych najlepsze będą solidne modele z dodatkowo wzmacnianym noskiem. Pamiętaj, żeby upewnić się, że buty wykonane są z wodoodpornego tworzywa. Jeśli zamierzasz wykonywać prace w ogrodzie podczas chłodniejszych miesięcy, rozważ kupno ocieplanych gumowców, które zabezpieczą Twoje stopy przed niskimi temperaturami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego modelu damskich gumowców.

Gumowe buty to nie wszystko. Skompletuj cały zestaw odzieży ogrodowej!

Piankowe gumowce są oczywiście niezbędnym elementem garderoby każdego ogrodnika, co prawdopodobnie udowodniliśmy powyżej. Jednak tych elementów jest znacznie więcej. Należy wśród nich wymienić przede wszystkim rękawice ogrodowe, okulary ochronne oraz odzież termiczną. Tylko tak skompletowany zestaw pozwoli Ci na wykonywanie prac ogrodowych o każdej porze roku i w każdych warunkach atmosferycznych bez potrzeby martwienia się o wygodę i bezpieczeństwo. Warto zaopatrzyć się również w kapelusz chroniący przed słońcem i okulary z filtrem UV, które zabezpieczą oczy przed nadmiernym promieniowaniem. Polecamy również wyposażyć swoją szafę w tradycyjne ogrodniczki, które pozwalają na przechowywanie w kieszeniach potrzebnych narzędzi.

Pamiętaj – ogród to nie rewia mody! Odzież i akcesoria do pracy w ogrodzie powinny być przede wszystkim funkcjonalne i zabezpieczać przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kwestie estetyczne należy zostawić na drugim planie. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty, które ułatwią prace ogrodowe i zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas ich wykonywania.

    pixel