Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Ociekacze na buty

( ilość produktów: 1 )

Nie da się zaprzeczyć, że wykonywanie prac ogrodowych nie należy do najczystszych czynności. Błoto, piasek, ziemia – to wszystko osadza się na naszej odzieży i obuwiu, a następnie przenosi do wnętrz naszych domów. Można jednak w łatwy sposób temu zaradzić - wycieraczki do butów to praktyczne rozwiązanie, które pomoże Ci w utrzymaniu czystości w mieszkaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą ociekaczy na buty, a w razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiedniego modelu, śmiało proś o radę naszych specjalistów.

Jaki ociekacz do butów wybrać?

W ofercie sklepu internetowego Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór okapników na buty, które skutecznie chronią podłogi przed zanieczyszczeniami. Polecamy umieszczać je zwłaszcza przed drzwiami pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Przy ich wyborze powinieneś przede wszystkim sugerować się swoimi potrzebami, preferencjami oraz możliwościami finansowymi. Zawsze jednak powinieneś upewnić się co do jakości kupowanego produktu. Powinien być on wykonany z trwałego tworzywa, odpornego na działanie wody i innych czynników atmosferycznych. Wycieraczki najczęściej wykonuje się z polipropylenu. Upewnij się, że okapnik jest odpowiednio wyprofilowany (ma podniesiony brzeg), co umożliwi zatrzymywanie wody i brudu na podkładce, w innym wypadku będzie po prostu niepraktyczny. Zwróć również uwagę na rozmiar ociekacza – dobrze, jeśli pomieści on przynajmniej dwie pary butów. Jego powierzchnia z oczywistych względów powinna posiadać właściwości antypoślizgowe. Upewnij się, że ociekacz na buty jest łatwy w czyszczeniu oraz przechowywaniu.

Jak dbać o czystość w pomieszczeniach gospodarczych?

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych (garażach, schowkach na narzędzia, spiżarniach) jest znacznie trudniejsze niż w innych miejscach. Przebywamy w nich zazwyczaj w odzieży roboczej i przynosimy ze sobą zanieczyszczenia z ogrodu. Wnoszeniu błota i tworzeniu brudnych śladów może zapobiec umieszczenie przed drzwiami ociekacza na buty, które gromadzą wodę i inne zanieczyszczenia, zapobiegając przy tym ich rozprzestrzenianiu. Wycieraczki to także ciekawy element dekoracyjny – to pierwsza rzecz, którą widzą goście jeszcze przed wejściem do Twojego mieszkania. Warto więc zainwestować w ociekacz na buty z nadrukiem, który będzie oczywiście wypełniał funkcję praktyczną, ale będzie także estetyczną ozdobą każdego wnętrza. W utrzymaniu czystości nic nie pomaga jednak tak, jak tradycyjne sprzątanie. Pamiętaj o regularnym porządkowaniu, odświeżaniu i wietrzeniu wszystkich pomieszczeń, a na pewno będziesz mógł cieszyć się ładem i harmonią panującymi w Twoich wnętrzach.

    pixel