Biopaliwa do biokominka

Ilość znalezionych towarów: 36

Biopaliwo do kominka – wydajne, bezwonne, bezpieczne

Masz już swój wymarzony, nowoczesny biokominek? Czas na zakup biopaliwa! Ekologiczne biopaliwa do kominka mają wiele zalet – są bezwonne, ich spalanie nie powoduje powstawania sadzy i popiołu, a do tego cechują się dużą wydajnością. Czy można chcieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą biopaliw, podpałek i innych akcesoriów do kominków ekologicznych, dzięki którym w Twoim mieszkaniu nie zabraknie ciepła trzaskającego w kominku ognia.

Paliwo do biokominka – bezpieczne źródło ognia

Kupując biopaliwo do kominka, koniecznie sprawdź, czy posiada ono odpowiedni atest, np. atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Przykładem takiego produktu jest biopaliwo Lux Fire – wysokiej jakości paliwo na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego. Co ważne, atestowane biopaliwa do kominków nie zawierają acetonu i są bezpieczne dla zdrowia, ale także nie pozostawiają na biokominku nieestetycznych śladów popiołu czy sadzy.

Biopaliwa i inne akcesoria do kominków ekologicznych

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz szereg produktów do biokominków oraz paliwa do biokominków o różnorodnej pojemności. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością (1 litr spala się nawet przez 6 godzin) i bezwonnością, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie kominka w czystości. Oprócz biopaliw do kominka oferujemy także wysokiej jakości podpałki długopalące z wełny drzewnej, zapalarki, długie zapałki oraz inne akcesoria, które pozwolą Ci cieszyć się efektownym płomieniem, który sprawi, że w Twoim domu będzie jeszcze przytulniej.
12
Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel