Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Biopaliwa do biokominka

( ilość produktów: 25 )

Biopaliwo do kominka – wydajne, bezwonne, bezpieczne

Masz już swój wymarzony, nowoczesny biokominek? Czas na zakup biopaliwa! Ekologiczne biopaliwa do kominka mają wiele zalet – są bezwonne, ich spalanie nie powoduje powstawania sadzy i popiołu, a do tego cechują się dużą wydajnością są bardzo wygodne do stosowania. Czy można chcieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą biopaliw, podpałek i innych akcesoriów do kominków ekologicznych, dzięki którym w Twoim mieszkaniu nie zabraknie ciepła trzaskającego w kominku ognia.

Paliwo do biokominka na bazie alkoholu etylowego – bezpieczne źródło ognia

Biokominki stają się coraz popularniejsze, ale zanim zaczniesz w nim palić, to wybierz odpowiednie paliwo do niego. Kupując biopaliwo do kominka, koniecznie sprawdź, czy posiada ono odpowiedni atest, np. atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Przykładem takiego produktu jest biopaliwo Lux Fire – wysokiej jakości paliwo, którego bazą jest alkohol etylowy pochodzenia roślinnego czyli bioetanol. Co ważne, atestowane paliwa do biokominka nie zawierają acetonu i są bezpieczne dla zdrowia, a podczas spalania nie wytwarzają dymu, ani nie pozostawiają na biokominku nieestetycznych śladów popiołu czy sadzy. Dzięki nim Twój kominek będzie długo wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mieć pewność, że korzystając z niego nie zanieczyszczasz środowiska. 

Biopaliwa i inne akcesoria do kominków ekologicznych

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz szereg produktów do biokominków oraz paliwa do biokominków o różnorodnej pojemności. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością (1 litr spala się nawet przez 6 godzin) i bezwonnością, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie kominka w czystości. Oprócz biopaliw do kominka oferujemy także wysokiej jakości podpałki długopalące z wełny drzewnej, zapalarki, długie zapałki oraz inne akcesoria, które pozwolą Ci cieszyć się efektownym płomieniem, który sprawi, że w Twoim domu będzie jeszcze przytulniej.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel