Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Biopaliwa do biokominków i akcesoria

( ilość produktów: 28 )

Kominki ekologiczne – na taras, do bloku i do ogrodu

Biokominki to nowy, aranżacyjny trend, który szturmem zdobył serca tysięcy Polaków. To rozwiązanie stosowane jest coraz częściej w nowoczesnych, niedużych przestrzeniach, w których nie ma mowy o instalacji kominowej. Dzięki kominkom ekologicznym swoje własne źródło ciepła mogą mieć nawet mieszkańcy bloków i wynajmowanych kawalerek, wieszając wybrany model na ścianie lub decydując się na biokominek wolnostojący. Który z nich będzie pasował do Twojego mieszkania?

Biokominki wolnostojące – mobilne i eleganckie

Wolnostojące biokominki mają jedną olbrzymią zaletę – są wyjątkowo proste w montażu. Są też nieduże i występują w wielu wariantach stylistycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni model do aranżacji własnego mieszkania. Co więcej, biokominek wolnostojący jest mobilny i lekki, co oznacza, że w każdej chwili możesz go przenieść i umieścić np. na tarasie. To niezwykła, elegancka ozdoba, która pozwoli Ci cieszyć się blaskiem prawdziwego ognia nawet w malutkim pokoju.

Biokominki wiszące – nieduże i gotowe do zabudowy

Wiszące biokominki to świetne rozwiązanie dla najmniejszych mieszkań. Nie zajmują miejsca na podłodze, dzięki czemu nie zagracają cennej przestrzeni mieszkalnej. Mogą być też wykorzystane jako biokominki do zabudowy - dzięki temu do złudzenia przypominają klasyczny kominek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Ekologiczne kominki to niebanalna dekoracja, a także źródło ognia bez dymu i popiołu. Wybierając najładniejszy biokominek i odpowiednie biopaliwo, odwiedź sklep Rolmarket.pl – atrakcyjne ceny i satysfakcja gwarantowane!

    pixel