Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kamienie i polana do biokominków

( ilość produktów: 5 )

Kamienie do biokominka to prosty i skuteczny sposób na to, aby zwiększyć walory estetyczne i dekoracyjne Twojego paleniska. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, zwiększają dynamikę płonącego ognia, każdy z nich ma jedyny w swoim rodzaju kształt, a ponadto pomagają w podtrzymaniu ciepła, które wytwarzają płomienie. Jeżeli szukasz ozdoby do swojego biokominka, trafiłeś w dobre miejsce! Zobacz naszą ofertę różnokolorowych kamieni i wybierz te, które będą stanowić ciekawy element aranżacji wnętrz w Twoim domu.

Kamienie do biokominków – różnorodne wzory i kolory

Dostępne w naszym sklepie kamienie do biokominków są w 100% naturalne, dlatego prezentują się naprawdę ciekawie, a każdy z nich ma inny kształt i odróżnia się od reszty. Dzięki temu ozdobiony biokominek wygląda niepowtarzalnie. Szeroka oferta kolorystyczna kamieni dostępnych w naszym sklepie umożliwi Ci dopasowanie kamieni zarówno do koloru swojego biokominka, jak i do aranżacji całego pokoju. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy np. śnieżnobiałe kamienie o obłym kształcie, które sprawdzą się idealnie jako ozdoba nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni, jak i kamienie wielobarwne, takie jak kolorowy kamień kwarcytowy o nieregularnych, ostrych krawędziach.

Ozdobne kamienie – więcej ciepła w Twoim domu

Czy wiesz, że ozdobne kamienie do biokominków ułatwiają podtrzymanie ciepła po zgaszeniu płomienia? Są odporne na wysokie temperatury, szybko się nagrzewają i powoli oddają ciepło na zewnątrz, dzięki czemu uda Ci się ograniczyć zużycie opału w Twoim biokominku. Elegancja i oszczędność w jednym!

Jak używać kamieni ozdobnych?

Ułóż wybrane kamienie w dowolny sposób, pamiętając przy tym o jednej zasadzie – nie zasłaniaj nimi otworów paleniska. Zadbaj również o to, aby nie znajdowały się bezpośrednio w płomieniach. Jeżeli kamienie będą mieć kontakt z ogniem, mogą przyczynić się do powstawania trudnej do usunięcia sadzy zarówno na samych kamieniach, jak i na ściankach Twojego biokominka.

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel