Kanistry i pojemniki

Ilość znalezionych towarów: 19

Kanistry to przedmioty, które służą nam w wielu różnorodnych sytuacjach – dzięki nim możemy przenosić wodę, transportować paliwo, a nawet używać ich jako turystycznej umywalki.

Kanistry i pojemniki do przechowywania i transportowania płynów

Sprawdź, jakie kanistry i pojemniki znajdziesz w sklepie Rolmarket i wybierz coś dla siebie i swojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kanister-umywalka – czystość i higiena podczas najdłuższych podróży

Kanister z kranem z powodzeniem sprawdzi się jako umywalka turystyczna, którą warto mieć przy sobie zarówno na biwaku, na działce, jak i podczas dalekich podróży w miejsca, w których nie ma bieżącej wody. Wyprodukowane z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku kanistry charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie zawiodą Cię nawet w najtrudniejszych momentach podróży. Wyposażone w regulowany kranik z zaworem kulkowym oraz uchwyt umożliwią Ci wygodne użytkowanie oraz przenoszenie i transport, bez względu na to, gdzie jesteś.

Kanistry z plastiku – wygoda podczas napełniania baku

Plastikowy kanister na benzynę to przedmiot, który przyda Ci się zarówno w garażu, w warsztacie, jak i w samochodzie. Dzięki wytrzymałemu plastikowi kanister jest odporny na uszkodzenia i nie wchodzi w reakcję z paliwem, co oznacza, że jest doskonałym pojemnikiem służącym do przechowywania i transportu paliwa. Wyposażony w specjalny wężyk, ułatwia wlewanie paliwa do baku, a także napełnianie samego kanistra.

Metalowe kanistry – bezpieczeństwo w przechowywaniu paliw

Kanistry z metalu to pojemniki przeznaczone do przewożenia oraz czasowego przechowywania płynów, w tym różnego rodzaju paliw, takich jak benzyna czy ropa naftowa. Metal, z którego wykonywane są tego typu kanistry, charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a specjalny korek wyposażony w dopasowaną, wytrzymałą uszczelkę zapewnia Ci szczelność oraz bezpieczeństwo podczas transportowania paliwa.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel