Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry 20l

( ilość produktów: 2 )

Profesjonalni ogrodnicy, a coraz częściej również ogrodnicy amatorzy, chętnie sięgają po narzędzia ogrodnicze spalinowe. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż większość z nich ceni sobie bowiem czas i komfort pracy z użyciem tych narzędzi. Używanie ich wymaga jednak posiadania dodatkowych akcesoriów, do których należy m.in. kanister na paliwo. Zobacz, jakie kanistry znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister - świetny pojemnik na paliwo

Kanister na benzynę musi spełniać kilka ważnych kryteriów. Przede wszystkim powinien być odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymały. Warunki te spełnia zarówno kanister plastikowy jak i metalowy, gdyż oba są wykonane z tworzyw o wysokiej odporności i wytrzymałości. Kanister powinien również mieć uchwyt, dzięki któremu będzie można go łatwo przenieść oraz szczelną zakrętkę, która zabezpieczy zawartość przed rozlaniem. Dodatkowym elementem znacznie poprawiającym komfort użytkowania kanistra jest również lejek. Dzięki niemu można uniknąć rozlania paliwa poza otwór napełnianego pojemnika. Lejek przydaje się przy każdym kanistrze, ale przy kanistrze o pojemności 20 l jest on szczególnie istotny, gdyż waga pełnego kanistra znacznie utrudnia manewrowanie nim i precyzyjne nalewanie do niewielkiego otworu.

Kanister 20l - duży zapas paliwa zawsze pod ręką

W naszym sklepie znajdziesz kanistry 20 l, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach wymagających większych zapasów paliwa. To idealne rozwiązanie w domach i gospodarstwach, w których dużo i często używa się narzędzi spalinowych, więc duży kanister zapobiega konieczności częstych wizyt na stacji benzynowej.

Solidny kanister plastikowy czy metalowy będzie służył doskonale przechowywaniu 20l zapasu benzyny, a jego wymiary sprawią, że zmieści się on nawet w niewielkim pomieszczeniu gospodarczym. Szczelna zakrętka gwarantuje, że benzyna nie wyleje się z pojemnika, dzięki czemu może być on bezpiecznie przechowywany. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kanistrów dostępnych w naszym sklepie. Zastanów się, czy lepiej sprawdzi się u Ciebie 20 l kanister plastikowy czy może metalowy. Oba będą doskonale sprawdzać się w swojej roli czyli posłużą przez długi czas jako podręczny zbiornik na paliwo. Wybór zależy więc od Twoich osobistych preferencji, ale nie zwlekaj już dłużej, lecz złóż zamówienie już teraz i przekonaj się, że kanistry ze sklepu Rolmarket.pl są warte zakupu.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel