Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry 30l

( ilość produktów: 1 )

Narzędzia spalinowe takie jak kosy, kosiarki czy piły cieszą się ogromną popularnością. Znacznie przyspieszają i ułatwiają one wszelkie prace ogrodnicze, a korzystają z nich zarówno rolnicy, profesjonalni ogrodnicy, jak i ogrodnicy amatorzy. Do ich działania konieczne jest jednak paliwo, dlatego dobry kanister to konieczne wyposażenie każdego domu i gospodarstwa, w którym wykorzystywane są narzędzia spalinowe. Zobacz, jakie kanistry znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister na paliwo i nie tylko

Wielu osobom kanister kojarzy się wyłącznie z pojemnikiem na paliwo i bez wątpienia to właśnie benzyna jest najczęściej nalewana do kanistra. Są jednak również kanistry na wodę, które znacznie różnią się wyglądem od kanistrów na paliwo, Często są one wyposażone w kranik, dzięki któremu można wygodnie nalać sobie wody do kubka czy innego naczynia lub wykorzystać wodę do umycia rąk. Ze względu na swoje liczne zalety kanistry te są chętnie wykorzystywane na campingach, działkach i w innych miejscach, w których trudno o dostęp do wody pitnej.

Dobry kanister na paliwo musi być wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego najczęściej jest on wykonywany z odpowiedniego tworzywa sztucznego lub metalu. Zarówno kanister plastikowy jak i metalowy musi być szczelny, gdyż jego rozszczelnienie mogłoby mieć katastrofalne skutki, gdyż paliwo jest materiałem łatwopalnym. Ważnym dodatkiem znacznie podnoszącym wygodę użytkowania kanistra jest uchwyt i lejek. Ten pierwszy pozwala na wygodne przenoszenie kanistra, a ten drugi znacznie ułatwia nalewanie paliwa do zbiornika.

Kanister 30l - pojemność dla wymagających

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry 30 l, które doskonale nadają się do użytku w gospodarstwach i firmach, często i dużo używających narzędzi spalinowych. Duża pojemność kanistra pozwala spokojnie pracować, bez uciążliwych przerw na jazdę na stację benzynową po kolejną porcję paliwa. 30 l kanister wystarczy na długi czas, co z pewnością pozytywnie wpłynie na efektywność wykonywanej pracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kanistrów 30l, które są dostępne w naszym sklepie. Są wśród nich kanistry przeznaczone do przechowywania paliwa, ale również kanistry na wodę. Przyjrzyj się im dokładnie i zastanów się, który z nich lepiej pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań, a potem zamów kanister 30 l najlepszy dla siebie.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel