Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry metalowe

( ilość produktów: 1 )

Narzędzia spalinowe używane są w przydomowych ogrodach bardzo często. Dzięki nim można szybko i wygodnie wykonać prace ogrodnicze, których wykonanie wymagałoby wiele wysiłku przy użyciu narzędzi ręcznych. Korzystanie z nich wymaga jednak posiadania zapasu paliwa, dlatego w każdym domu. w którym są narzędzia spalinowe, powinien znaleźć się metalowy kanister na paliwo. Zobacz, jakie kanistry znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister metalowy - wygodny i praktyczny

Kanister metalowy to pojemnik, w którym wygodnie i bezpiecznie można przechowywać paliwo konieczne do napędzania narzędzi spalinowych. Jest on wykonany z mocnej i trwałej stali, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne i wgniecenia. To bardzo ważne, gdyż kanister jest przecież wypełniony materiałem łatwopalnym, co oznacza, że trzeba szczególnie zadbać o bezpieczeństwo w trakcie przechowywania paliwa w domu.

Mocny metal, z którego wykonany jest kanister to jednak nie wszystko. Warto zwrócić również uwagę na szczelność zamknięcia czyli dobrą zakrętkę, która będzie zabezpieczać wylanie się benzyny na zewnątrz. Przyda się też uchwyt, służący do przenoszenia kanistra oraz lejek, dzięki któremu nalewanie paliwa przebiegnie bez przeszkód. Niektóre kanistry są od razu wyposażone w lejek, a do innych należy dokupić go oddzielnie. Bez wątpienia jednak warto to zrobić, bo nalewanie paliwa z pomocą lejka jest zdecydowanie wygodniejsze niż próby wycelowania w niewielki otwór bez jego pomocy. Takie nalewanie zwykle kończy się rozlaniem paliwa, co może być nie tylko niebezpieczne, ale może też skutkować pojawieniem się plam, szczególnie jeśli benzyna była nalewana na kostce.

Kanister metalowy - wybierz model dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry metalowe o pojemności 20l. Dzięki tak dużej pojemności możesz zrobić większy zapas paliwa i nie martwić się, że nagle w trakcie koszenia czy wycinania drzew zabraknie Ci benzyny i będziesz musiał jechać dokupić jej na stację benzynową. Każdy z dostępnych kanistrów ma doczepiany lejek, co pozwala szybko i sprawnie nalać paliwo do urządzenia spalinowego.

Przejrzyj kanistry, które są dostępne w tej kategorii, a następnie wybierz kanister metalowy dla siebie. Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu Twoja praca w przydomowym ogrodzie będzie przebiegać bez przeszkód. Nie zwlekaj więc dłużej, lecz zamów kanister metalowy dla siebie już teraz!

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel