Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry na paliwo

( ilość produktów: 2 )

Kosiarki, piły i wiele innych narzędzi ogrodniczych to narzędzia spalinowe, które do działania potrzebują odpowiedniego paliwa. Nic zatem dziwnego, że w każdym gospodarstwie, w którym użytkowane są takie narzędzia powinien znaleźć się dobry kanister na paliwo. Zobacz, jakie kanistry na benzynę znajdziesz w naszym sklepie i wybierz ten najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Kanister na benzynę - najważniejsze cechy

Dobre kanistry na paliwo są wykonane z materiału odpornego na składniki znajdujące się w paliwie oraz wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze w tej roli sprawdza się zarówno kanister plastikowy wykonany z tworzywa o odpowiednich parametrach, jak i kanister metalowy, który również spełnia wyśrubowane normy wytrzymałości. To ważne, bo przecież benzyna jest produktem łatwopalnym, a zatem wszelkie wycieki są wysoce niepożądane. Dla zachowania szczelności ważna jest również zakrętka, która powinna szczelnie zamykać otwór, przez który wlewa się paliwo.

Oprócz powyższych cech wpływających przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowania, wybierając kanister warto zwrócić również uwagę na jego walory użytkowe. Znaczenie ma zatem wygodny uchwyt, z pomocą którego łatwo będzie można przenosić kanister z miejsca na miejsce oraz lejek. Dobry lejek znacznie ułatwi nalewanie benzyny do narzędzia i zmniejszy ryzyko rozlania. Dzięki temu nalewanie benzyny do urządzenia będzie nie tylko wygodne, ale i bezpieczne.

Kanister - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry w wielu różnych rozmiarach. Są wśród nich małe kanistry o pojemności 5l, ale również modele pozwalające na przechowywanie aż 20l benzyny. Jeśli chcesz mieć podręczny kanister, który łatwo i wygodnie można nosić za sobą np. podczas koszenia skarpy kosą spalinową, to mniejszy kanister nadaje się do tego znakomicie. Jeśli jednak wolisz mieć większy zapas benzyny, a kanister będzie używany tylko w piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym i nie będziesz go nosić podczas wykonywania prac ogrodniczych, to bardziej praktyczny będzie kanister większych rozmiarów.

Wybierając model kanistra dla siebie zwróć uwagę na jego rozmiar i dopasuj go do swoich potrzeb. Sprawdź również, czy jest od razu wyposażony w lejek, czy może musisz dokupić go oddzielnie. Gdy dokonasz wyboru, to zamów odpowiedni kanister dla siebie i wykorzystuj go podczas prac w Twoim ogrodzie i gospodarstwie.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel