Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry na wodę

( ilość produktów: 3 )

Wybierasz się na biwak lub camping i wiesz, że nie będzie tam dostępu do wody pitnej? Jedziesz na działkę, na której nie ma wody i musisz przewieźć jej zapas ze sobą? Z pomocą przyjdą Ci kanistry na wodę, które znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister na wodę - wygodny i wytrzymały

Dobry pojemnik na wodę doskonale sprawdza się w miejscach, w których nie ma dostępu do wodny bieżącej lub wody pitnej. Jest to zatem obowiązkowe wyposażenie podczas wakacji na campingu czy na działce, która jest położona z dala od cywilizacji. Kanister na wodę przyda się również w sytuacji, gdy doświadczamy częstych awarii wody w domu i chcemy mieć możliwość zmagazynowania jej w większej ilości. 

Zbiornik na wodę wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu będzie służył przez bardzo długi czas. W górnej części pojemnika znajduje się otwór, przez który nalewa się wodę, oraz uchwyt, dzięki któremu można wygodnie przenosić kanister. W dolnej części pojemnika znajduje się kranik, z pomocą którego można wygodnie nalać wodę z pojemnika do szklanki, garnka czy innego naczynia.

Kanister na wodę z kranem - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry na wodę o różnej pojemności. Są wśród nich małe kanisterki mające pojemność 5l, ale również modele zdecydowanie większe, o pojemności 10, 20, a nawet 30l. Każdy z nich ma wszystkie opisywane wyżej cechy, a różnią się od siebie jedynie pojemnością. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, który zbiornik jest lepszy, bo wiele zależy od tego, gdzie będziesz z niego korzystać. 

W sytuacji, gdy będziesz często przenosić zbiornik na wodę, to zdecyduj się na zbiornik mniejszy, który będzie łatwiejszy w transporcie. Może się jednak okazać, że będzie on zbyt mały na Twoje potrzeby i wówczas będziesz musiał zdecydować, czy wolisz mieć dwa mniejsze kanistry ze względu na łatwiejsze przenoszenie, czy może jednak lepiej sprawdzi się jeden większy zbiornik. Natomiast w sytuacji, gdy będziesz potrzebował większy zapas wody i masz na tyle siły, by dźwigać duży pojemnik, to wybierz ten największy, który zapewni Ci wodę na dłuższy czas.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą zbiorników na wodę z kranem. Dzięki nim możesz mieć wygodny dostęp do wody nawet wtedy, gdy jesteś poza zasięgiem sieci wodociągowej. Przejrzyj dostępne rozmiary i wybierz taki kanister na wodę, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel