Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry plastikowe

( ilość produktów: 5 )

Narzędzia spalinowe są bardzo często używane zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i w domach prywatnych. Są one cenione za szybkość i komfort, z jakim można wykonać prace, których wykonanie przy użyciu narzędzi ręcznych byłoby bardzo praco i czasochłonne. W każdym domu, w którym są narzędzia spalinowe, powinny się znaleźć również odpowiednie akcesoria, a jednym z ważniejszych jest kanister na paliwo. Zobacz, jakie kanistry znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister plastikowy - lekki i wygodny

Kanister plastikowy wykonany jest tworzywa wysokiej jakości, które odporne jest na wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu masz pewność, że benzyna znajdująca się wewnątrz kanistra jest bezpieczna i nie będzie wyciekać. To bardzo ważne przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, bo paliwo jest materiałem łatwopalnym, więc należy przykładać szczególną wagę do sposobu jego przechowywania.

Każdy kanister plastikowy wyposażony jest w uchwyt, który pozwala na wygodne przenoszenie kanistra. To szczególnie ważne wtedy, gdy kanister ma służyć napełnianiu zbiornika kosy spalinowej lub pilarki, które wykorzystywane są w odległych częściach ogrodu. Dzięki lekkiemu i wytrzymałemu kanistrowi, który można zawsze mieć pod ręką, nie będzie trzeba przerywać pracy, by iść do domu po kolejną porcję paliwa.

Dodatkowym wyposażeniem kanistra jest lejek, z pomocą którego z łatwością nalejesz paliwo do zbiornika. Korzystając z niego unikniesz rozlania paliwa wokół narzędzia, co będzie zdecydowanie bardziej bezpieczne.

Kanister plastikowy - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz kanistry plastikowe mające różną pojemność. Najmniejsze są kanistry 5 l, które są lekkie i poręczne. To zdecydowani faworyci wśród kanistrów wymagających częstego przenoszenia. Z kanistrów o tej pojemności najczęściej korzystają firmy wykonujące usługi koszenia w przestrzeni publicznej, gdyż doceniają oni wszelkie zalety kanistra o takiej pojemności.

Osobom szukającym kanistrów o nieco większych rozmiarach, polecamy kanister plastikowy mający pojemność 10l lub 20l. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy często używasz narzędzi spalinowych i potrzebujesz mieć większy zapas paliwa do nich. 

Zobacz wszystkie kanistry plastikowe, które są dostępne w tej kategorii. Wybierz pojemność odpowiednią dla siebie, sprawdź, czy kanister jest wyposażony w lejek, a potem złóż zamówienie i czekaj na przesyłkę, której zawartość znacznie ułatwi Ci życie.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel