Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry z dozownikiem

( ilość produktów: 4 )

Kanister to pojemnik bardzo uniwersalny, który można wykorzystywać w bardzo wielu różnych sytuacjach. Sprawdzi się jako pojemnik na paliwo, wodę czy inne płyny, a różnorodność zastosowań i wielkość kanistrów sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością. Zobacz, jakie kanistry są dostępne w tej kategorii i wybierz model najlepszy dla siebie.

Kanister - uniwersalnych pojemnik na płyny

Kanister na wodę to pojemnik, który doskonale nadaje się do przechowywania i transportu płynów różnego rodzaju. Szeroko znane i wykorzystywane są kanistry na paliwa, które znajdują zastosowanie w każdym gospodarstwie, w którym są narzędzia ogrodnicze spalinowe. Kanistry mogą również służyć jako pojemniki na wodę, co doskonale się sprawdza podczas wyjazdów na camping, na działkę czy w inne miejsce, w którym jest trudny dostęp do wody pitnej. Wielbiciele biwakowania chętnie stosują kanister na wodę jako przenośną umywalkę, a dostępność modeli z wyposażonych w dozownik na mydło sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne.

Kanistry różnią się od siebie przeznaczeniem, ale większość z nich jest wyposażona w wygodną rączkę, dzięki której ich przenoszenie i transport są bardzo wygodne. Te przeznaczone na wodę mają również kranik, który służy jako dozownik i umożliwia korzystanie z zawartości kanistra. Kanister przeznaczony na paliwa zamiast dozownika ma zwykle doczepiany lejek, umożliwiający precyzyjnie nalanie paliwa do zbiornika. Dzięki lejkowi nic się nie rozlewa i nie wycieka, co jest bardzo ważne, gdyż benzyna należy do produktów łatwopalnych.

Kanister na wodę, paliwo i inne płyny- wybierz model dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry różnego przeznaczenia, które są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Możesz wybrać zarówno małe pojemniki z dozownikiem, jak i większe baniaki na wodę, które sprawdzą się w bardzo wielu sytuacjach. Wygodny uchwyt i kranik umożliwiający łatwe korzystanie z wody sprawiają, że korzystanie z tych kanistrów jest bardzo komfortowe, niezależnie od tego, jaką pojemność wybierzesz.

Znajdziesz u nas również pojemniki różnej wielkości na benzynę, wykonane z wytrzymałego tworzywa wysokiej jakości lub metalowe. Każdy z nich ma wszystkie parametry, dzięki którym można uznać, że to kanister idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy wybierzesz pojemność 5l czy 20. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz pojemnik z dozownikiem, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel