Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry z kranikiem

( ilość produktów: 3 )

Pojemnik na wodę to naczynie, które przydaje się w bardzo wielu sytuacjach. Można wykorzystać go podczas wakacji na campingu, wyprawie crossowej czy na działce, na której nie ma jeszcze dostępu do bieżącej wody. Woda zgromadzona w kanistrze może służyć jako woda do picia, gotowania czy mycia. Zobacz, jakie kanistry na wodę z kranikiem znajdziesz w naszym sklepie.

Kanister na wodę - wygodny i wytrzymały

Kanister z kranikiem to produkt mający bardzo szerokie zastosowanie. Żeby mógł dobrze spełniać swoją rolę musi być jednak wykonany z mocnego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegnie wgnieceniu podczas transportu. Dzięki wytrzymałości tworzywa możesz mieć pewność, że baniak na wodę nie zacznie przeciekać i nie stanie się przez to przyczyną zalania innych rzeczy znajdujących się w jego pobliżu. To ważne szczególnie wtedy, gdy pojemnik na wodę ma być często transportowany i w związku z tym jest bardziej narażony na zniszczenie.

Dobry kanister jest wyposażony w szczelne zamknięcie oraz uchwyt, dzięki któremu można go wygodnie przenosić. W dolnej części pojemnika znajduje się kranik, z pomocą którego można wygodnie skorzystać z wody znajdującej się w jego wnętrzu. Wystarczy podstawić naczynie lub ręce do umycia i odkręcić wodę, która siłą grawitacji popłynie z zainstalowanego kranu. To bardzo wygodne rozwiązanie i znacznie ułatwia dostęp do wody znajdującej się w pojemniku.

Pojemnik na wodę z kranikiem - szeroki wybór pojemności

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz pojemniki na wodę o bardzo różnej pojemności. Są wśród nich kanistry 5l, które dzięki niewielkim rozmiarom mają wielu zwolenników. Osobom mającym większe potrzeby polecamy kanistry 20l lub 30l, gdyż ich pojemność pozwala na dłuższe korzystanie z zebranej we wnętrzu kanistra wody i sprawia, że w wielu okolicznościach ich wielkość jest ogromną zaletą.

Przejrzyj dostępne w tej kategorii kanistry i zastanów się, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, czy będzie to najmniejszy kanister 5l, czy może jego nieco większy odpowiednik, możesz mieć pewność, że kupujesz produkt bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu kupiony u nas kanister posłuży Ci przez długie lata i będziesz mógł wielokrotnie go wykorzystywać podczas pobytu na działce, wakacyjnych wyjazdów czy eskapad survivalowych. Wybierz kanister dla siebie i zamów go już teraz.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel