Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kanistry z lejkiem

( ilość produktów: 3 )

Kosiarka i kosa, pilarka czy nożyce do żywopłotu z silnikiem spalinowym mają bardzo dużą wydajność pracy, nic więc dziwnego, że są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i osoby uprawiające ogród hobbystycznie. Posiadanie takich narzędzi wymaga jednak odpowiedniego wyposażenia dodatkowego, a jednym z ważniejszych jest kanister. Przyda się on w każdym domu i gospodarstwie, w którym są narzędzia spalinowe. Zobacz jakie kanistry z lejkiem znajdziesz w naszym sklepie i wybierz model najlepszy dla siebie.

Kanister z lejkiem - plastikowy lub metalowy

Kanister do przechowywania paliwa może być wykonany z tworzywa lub metalu. Jeden i drugi materiał nadaje się do tego doskonale, gdyż jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że bezpiecznie można przechowywać w nich paliwo, nie obawiając się, że kanister zacznie przeciekać w trakcie transportu i użytkowania. Co ważne, oba te materiały są lekkie, więc pełny kanister nie waży zbyt dużo i można go swobodnie przenosić. W razie potrzeby kanister może być wykorzystywany też jako pojemnik na wodę, ale ze względów bezpieczeństwa lepiej mieć jeden kanister przeznaczony do konkretnego rodzaju płynów.

Ważnym elementem kanistra jest również lejek. To z jego pomocą można wygodnie nalać benzynę do zbiornika znajdującego się w kosie czy pilarce. Posługując się lejkiem możesz mieć pewność, że paliwo nie rozleje się podczas nalewania. Pozwoli to uniknąć ryzyka przypadkowego zapalenia się benzyny oraz powstania plam z paliwa na betonie czy kostce.

Kanister na paliwo - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz kanistry na benzynę o różnej pojemności. Znajdzie się wśród nich mały kanister z lejkiem o pojemności 5l oraz duży kanister metalowy mieszczący aż 20l benzyny. Pojemność wybranego kanistra zależy przede wszystkim od tego, gdzie będzie on użytkowany. Jeśli ma być często transportowany, to lepszy będzie kanister o mniejszej pojemności. Jeśli jednak ma być on użytkowany głównie w pobliżu domu, to z powodzeniem można wybrać model nieco bardziej pojemny, co na dłuższy czas zapewni dostęp do benzyny używanej podczas pracy z narzędziami spalinowymi, bez konieczności częstych wizyt na stacji benzynowej.

Przy wyborze kanistra koniecznie zwróć uwagę na to, czy jest on wyposażony w lejek. To naprawdę bardzo ułatwia jego użytkowanie, więc kanister z lejkiem to zdecydowanie najlepszy wybór. Rozejrzyj się po dostępnych u nas kanistrach, wybierz odpowiednią wielkość , a następnie zamów kanister wyposażony w lejek dla siebie.

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel