Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki

( ilość produktów: 20 )

Ogień kojarzy się większości z nas ciepłem domowego ogniska, a patrzenie w ogień ma działanie kojące zmysły. Nic zatem dziwnego, że kominki, ogniska i grille cieszą się taką popularnością, a ważnym ich walorem jest możliwość odpoczynku i biesiadowania w miłym towarzystwie. Zanim jednak będziemy mogli cieszyć się przyjaznymi płomieniami ognia, musimy go rozpalić np. z pomocą podpałki. Szeroki wybór podpałek znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl, więc zapraszamy do zapoznania z ich pełną ofertą.

Podpałka do rozpalania grilla i kominka

Jednym z najczęściej poszukiwanych produktów jest podpałka do rozpalania grilla, której kariera rozpoczyna się w okolicach weekendu majowego. Wraz z nastaniem pierwszych ciepłych dni Polacy masowo wyruszają w plener i chętnie umawiają się ze znajomymi na wspólne grillowanie. Wówczas potrzebne są im nie tylko grille ogrodowe, ale również akcesoria do grillowania, w tym szczególnie szczypce do grilla. Niezbędna jest im również podpałka, z pomocą której można rozpalić ogień, a następnie cieszyć się radością posiłku przyrządzonego na grillu, który będziemy spożywać w towarzystwie rodziny i znajomych. 

Wybór podpałki nie jest wbrew pozorom taki prosty. Podobnie jak decyzja o tym, czy wykorzystujemy brykiet do grilla czy może zwykły węgiel drzewny zależy od indywidualnych preferencji grillującego, tak i wybór podpałki nastręcza podobnych problemów, bo można znaleźć podpałki, które różnią się od siebie nie tylko materiałem, z którego zostały wykonane, ale i formą, kształtem i postacią.

Odkładając na bok tę różnorodność możemy jednak z całą pewnością powiedzieć, że dobra podpałka do grilla powinna być ekologiczna i łatwa w użyciu. Doskonale w tej roli sprawdzają się szare tabliczki podpałki oraz podpałki z wełny drzewnej. Ich naturalne pochodzenie oraz prosty proces produkcji sprawiają, że nie pozostawiają one na grillu szkodliwych substancji, które następnie mogłyby mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.

Do rozpalania grilla można wykorzystać również podpałkę białą oraz podpałkę w płynie. Jedna i druga pozwala szybko rozpalić ogień, a jej zalety sprawiają, że jest ona stosowana nie tylko do rozpalania grilla, ale również kominka czy pieca, niezależnie od tego, czy do jego rozpalania używa się drewna, węgla, czy paliwa stałego innego rodzaju.

Podpałki do grilla i kominka - wybierz najlepsze dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów ułatwiających grillowanie w ogrodzie, z pomocą których rozpalenie ognia jest szybkie i wygodne. Możesz wybrać rozpałki w postaci stałej, złożone z bardzo łatwych i wygodnych do stosowania kostek lub tabliczek. Możesz również skorzystać ze skoncentrowanej podpałki płynnej, której stosowanie ma bardzo wielu zwolenników. 

Wybierając podpałkę do grilla sprawdź, czy jest ona bezpieczna dla Ciebie, a jej pochodzenie pozostaje obojętne dla środowiska. Warto sprawdzić opis na opakowaniu, by dowiedzieć się czy podczas spalania wydzielanie są bezpieczne substancje, bo tylko stosowanie takich produktów sprawi, że użytkowanie grilla będzie przyjemne i bezpieczne.

Zapraszamy do zakupów, gdyż nasz sklep oferuje nie tylko podpałki do grilla, kominka, ale również biokominki i biopaliwa do biokominka, co jest doskonałą alternatywą dla wszystkich marzących o kominku, którzy mieszkają w mieście nie mogą cieszyć się radością prawdziwego ognia płonącego w tradycyjnym kominku.

Mamy nadzieję, że tak szeroki wybór podpałek do grilla pozwoli Ci znaleźć produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli grillujesz często i dużo, to polecamy zainteresować się zestawami podpałek, zawierającymi kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt podpałek, więc taki zakup zapewni Ci odpowiednią na cały sezon ilość podpałki. Nie udawaj harcerza i nie chwal się umiejętnością rozpalania grilla od jednej zapałki, lecz sięgnij po dobre podpałki, ułatwiające rozpalenie grilla. Zamów podpałki i ciesz się radością wspólnej biesiady, ograniczając do minimum zabiegi związane z rozpalaniem grilla. Jesteśmy przekonani, że to dobre rozwiązanie, więc nie zwlekaj już dłużej, lecz zamów odpowiednią dla siebie podpałkę do grilla.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel