Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki białe

( ilość produktów: 5 )

Rozpalenie kominka, paleniska w piecu czy grilla to często niełatwe zadanie. Bardzo trudno jest rozpalić większe kawałki drewna nawet wtedy, gdy są one bardzo suche, gdyż mały płomień zapałki pali się zdecydowanie za krótko. W takiej sytuacji warto sięgnąć po podpałkę, z pomocą której rozpalenie ognia będzie dużo łatwiejsze. W tej kategorii znajdziesz podpałkę białą, która jest wygodna i szybka w użyciu.

Rozpałka biała - ekologiczna i wygodna

Podpałka to produkt, którego zadaniem jest ułatwienie rozpalania ognia. Niezależnie od tego, czy rozpalasz kominek, by spędzić miły wieczór z rodziną, czy grill, bo niebawem do Twoich drzwi zastukają goście, rozpałka biała pomoże Ci w wykonaniu tego zadania. Jest ona złożona z płyty porowatej i związków parafiny, dzięki czemu spala się bezpiecznie i nie emituje substancji szkodliwych dla środowiska. Jedna kostka pali się wystarczająco długo, by rozpalić ogień, co oznacza, że jedno opakowanie rozpałki wystarczy Ci na długo.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że podpałka biała spala się jasnym płomieniem, który nie kopci. Dzięki temu jej używanie nie powoduje brudzenia się szyby w kominku, co z pewnością ucieszy każdego właściciela tego domowego ogniska.

Warto zauważyć, że dzięki swojej formie sprasowanych bloczków, podpałka biała nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Z powodzeniem można ją zabrać ze sobą na biwak czy wakacje, by zawsze mieć pod ręką sposób na szybkie rozpalenie grilla. Wieczorne biesiadowanie w okresie letnim będzie dużo przyjemniejsze, gdy będzie można raczyć się specjałami przygotowanymi na grillu.

Podpałka do grilla - idealna dla Ciebie

W sklepie Rolmarket.pl biała rozpałka do grilla jest dostępna zarówno w pojedynczych opakowaniach, jak również w większych kompletach. Możesz ją zatem kupić zarówno na własne potrzeby, jak i do użytku w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności. Niezależnie od tego, czy zamierzasz rozpalać nią w domowym kominku, czy może na grillu, na którym przyrządzasz potrawy w czasie letniego pikniku, możesz mieć pewność, że z jej pomocą rozpalenie ognia będzie dziecinnie proste. Wystarczy, że oderwiesz jedną kostkę, podłożysz ją pod przygotowany w palenisku opał, a następnie podpalisz. Podpałka sprawi, że opał rozpali się szybciej niż przy użyciu innych metod.

Przejrzyj dostępne w tej kategorii podpałki, zastanów się, jaka ilość będzie dla Ciebie odpowiednia i zamów białą podpałkę do grilla i kominka dla siebie.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel