Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki do grilla

( ilość produktów: 18 )

Grillowanie stało się nieodłącznym elementem spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu w okresie letnim. Chętnie spotykamy się przy grillu z rodziną i znajomymi, by nie tylko spędzić miło czas, ale również zjeść coś dobrego. Nic zatem dziwnego, że konieczny jest nie tylko dobry grill, ale i inne akcesoria do niego. W tej kategorii znajdziesz podpałki do grilla, dzięki którym łatwiej rozpalisz węgiel drzewny.

Podpałka to grilla - ułatwienie w rozpalaniu grilla

Proces rozpalania grilla to jedno z trudniejszych zadań, które spoczywa na organizatorze biesiady grillowej. Od tego, jak dobrze uda mu się rozpalić grill zależy w dużej mierze jakość potraw, które będą na nim przyrządzane. Zamiast się męczyć próbując rozpalić węgiel drzewny bez użycia dodatkowego materiału łatwopalnego, lepiej sięgnąć po rozpałkę, która znacznie to ułatwi. 

Rozpałka jest wykonana z surowców łatwopalnych, a jednocześnie bezpiecznych dla żywności, która będzie przyrządzana na grillu. Specjalna podpałka jest zatem zdecydowanie lepsza niż gazeta czy benzyna, które bywają używane przez osoby nieświadome liczby toksycznych związków, jakie się w nich znajdują. Dobra podpałka do grilla nie tylko szybko pomoże rozpalić ogień, ale również nie będzie miała negatywnego na smak grillowanych potraw oraz nie będzie wydzielać szkodliwych toksyn podczas spalania się w wysokiej temperaturze.

Rozpałka do grilla - wiele różnych rodzajów

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz podpałki w wielu różnych rodzajach. Są wśród nich kulki wełny drzewnej, chętnie wybierane przez osoby szukające rozwiązań wysoce ekologicznych. Są również podpałki w kostce, wygodne i łatwe w użytkowaniu oraz podpałki w płynie, którymi wystarczy polać węgiel i już będzie można łatwo rozpalić ogień. Wszystkie podpałki są bezpieczne w użyciu oraz mogą być stosowane na paleniskach mających bezpośredni kontakt z żywnością. Można je wykorzystywać nie tylko przy grillu, ale również do rozpalania kominka, w której to roli spełnią się równie doskonale.

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z cechami każdej z dostępnych u nas podpałek. Jesteśmy przekonani, że znajdzie się wśród nich podpałka, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli dużo grillujesz, to rozważ zakup kilku opakowań wybranej podpałki, dzięki czemu będziesz mieć zapas na cały sezon. Zamów ją już teraz i przy najbliższej okazji wypróbuj jak sprawdzi się podczas rozpalania grilla lub kominka. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

    pixel