Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki do grilla

( ilość produktów: 18 )

Podpałka do grilla to jeden z kluczowych elementów wyposażenia ogrodu podczas letnich spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Grillowanie stało się bowiem nieodłącznym elementem spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu w okresie letnim. Chętnie spotykamy się przy grillu z rodziną i znajomymi, by nie tylko spędzić miło czas, ale również zjeść coś dobrego. Nic zatem dziwnego, że konieczny jest nie tylko dobry grill, ale i inne akcesoria do niego. W tej kategorii znajdziesz podpałki do grilla, dzięki którym łatwiej rozpalisz węgiel drzewny.

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z cechami każdej z dostępnych u nas podpałek. Jesteśmy przekonani, że znajdzie się wśród nich podpałka, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli dużo grillujesz, rozważ zakup kilku opakowań wybranej podpałki, dzięki czemu będziesz mieć zapas na cały sezon. Zamów ją już teraz i przy najbliższej okazji wypróbuj jak sprawdzi się podczas rozpalania grilla lub kominka. 

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz podpałki w wielu różnych rodzajach. Są wśród nich kulki wełny drzewnej, chętnie wybierane przez osoby szukające rozwiązań wysoce ekologicznych. Są również podpałki w kostce, wygodne i łatwe w użytkowaniu oraz podpałki w płynie, którymi wystarczy polać węgiel i już będzie można łatwo rozpalić ogień. Wszystkie podpałki są bezpieczne w użyciu oraz mogą być stosowane na paleniskach mających bezpośredni kontakt z żywnością. Można je wykorzystywać nie tylko przy grillu, ale również do rozpalania kominka, w której to roli spełnią się równie doskonale.

Podpałka do grilla - na co zwrócić uwagę?

Zarówno podpałki w formie stałej, jak i podpałki płynne, produkowane są w kilku różnych rodzajach. Niestety część amatorów grillowania nie używa do rozpalania profesjonalnych produktów, posiłkując się tym, co pod ręką - papierem, suchą trawą, czy nawet benzyną. To błąd.

Dobra, ekologiczna rozpałka do grilla, produkowana przez doświadczone firmy nie tylko nie zmienia smaku potraw, ale również jest w pełni bezpieczna przy kontakcie z żywnością. Podpałka ekologiczna najczęściej nie jest przyczyną negatywnych zapachów, które unoszą się w obrębie rozpalanego grilla. Dopilnuj, by każdy stosowany przez Ciebie do rozpalania grilla produkt stworzony z nietoksycznych składników, zgodny z obowiązującymi normami.

Rozpałka do grilla - wiele różnych rodzajów

Rozpałka jest wykonana z surowców łatwopalnych, a jednocześnie bezpiecznych dla żywności, która będzie przyrządzana na grillu. Specjalna podpałka jest zatem zdecydowanie lepsza niż gazeta czy benzyna, które bywają używane przez osoby nieświadome liczby toksycznych związków, jakie się w nich znajdują. Dobra podpałka do grilla nie tylko szybko pomoże rozpalić ogień, ale również nie będzie miała negatywnego na smak grillowanych potraw oraz nie będzie wydzielać szkodliwych toksyn podczas spalania się w wysokiej temperaturze.

Ekologiczne produkty znacznie ułatwiają start grilla:

  • Zagęszczona BIO podpałka do grilla - wystarczy polać niewielką jej ilością węgiel, a następnie podpalić i poczekać, aż poszczególne węgielki zaczną zmieniać się w żar.

  • Podpałkę w kostce wystarczy rozłożyć równomiernie pomiędzy węglem, a następnie poszczególne części podpalić. Zarówno płynna, jak i kostkowa podpałka do grilla może służyć także do rozpalania ogniska, kominków, a także do rozpalaniach w piecach, co znacznie ułatwia pracę.

  • Z pewnością na uwagę zasługuje naturalna ekologiczna rozpałka z kory brzozy - charakteryzuje się przyjemnym leśnym aromatem. Za sprawą naturalnego olejku o sosnowym zapachu, stworzonego na bazie naturalnych składników, gwarantuje przyjemny, leśny aromat w każdych warunkach.

Proces rozpalania grilla to jedno z trudniejszych zadań, które spoczywa na organizatorze biesiady grillowej. Od tego, jak dobrze uda mu się rozpalić grill zależy w dużej mierze jakość potraw, które będą na nim przyrządzane. Zamiast się męczyć próbując rozpalić węgiel drzewny bez użycia dodatkowego materiału łatwopalnego, lepiej sięgnąć po rozpałkę, która znacznie to ułatwi. Rozpal grilla bez problemu i szybko ciesz się smakiem ulubionej potrawy!

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel