Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki do kominka

( ilość produktów: 18 )

Zimowe wieczory w naszym klimacie nie należą do najprzyjemniejszych. W takie dni chętnie szukamy sposobu na poprawę nastroju, a jedną z lepszych metod jest spędzenie wieczora przy kominku. Aby przyspieszyć jego rozpalanie warto skorzystać z podpałki do kominka. Zobacz, jakie podpałki do kominka znajdziesz w naszym sklepie.

Rozpałka do kominka - najważniejsze cechy

Rozpalanie kominka wymaga sporo wprawy i wiedzy, jak dobrze poukładać drewno i w jaki sposób je podpalić, by szczapy szybko się zajęły i zaczęły się palić. Oprócz wiedzy przyda się również dobra rozpałka, z pomocą której rozpalenie będzie jeszcze łatwiejsze. Powinna być ona sucha i łatwopalna, bo tylko wtedy dobrze sprawdzi się w swojej roli.

Na szczególną uwagę zasługuje podpałka ekologiczna zrobiona z kulek wełny drzewnej. To produkt, który jest naturalny, szybko się spala oraz nie wydziela substancji smolistych. Dzięki temu z pewnością spodoba się ona nawet tym, którzy mają szczególne wymagania co do działania i pochodzenia rozpałki do kominka. Sprawdzi się ona również jako podpałka do grilla, gdyż jej spalanie nie powoduje wydzielania substancji toksycznych.

Wśród podpałek dość spory wybór jest również wśród podpałek w kostkach. One również należą do produktów ekologicznych, gdyż są wykonane na bazie drewna i naturalnej parafiny. Dzięki takiemu połączeniu łatwo się rozpalają i przez kilka minut nie gasną, dając szansę na rozpalenie się większych kawałków drewna.

Można znaleźć również podpałki w płynie, którymi polewa się drewno w kominku, a następnie podpala się je. Zawarte w podpałce alkohole szybko zajmują się ogniem i w ten sposób rozpalają większy ogień w kominku. 

Rozpałka do kominka - wybierz najlepszą dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie wymienione wyżej rodzaje podpałek. W zależności od potrzeb możesz wybrać podpałkę z wełny drzewnej, podpałkę w kostkach lub podpałkę w płynie. Dostępne są zarówno w pojedynczych opakowaniach, jak i większych kompletach, więc możesz dostosować wielkość zamówienia do swoich potrzeb. Każda spełni swoje zadanie znakomicie pomagając dobrze rozpalić ogień. Większość z nich sprawdzi się jako podpałka do pieca i kominka, ale również do grilla, więc możesz zamówi jeden produkt o wielu zastosowaniach. Zamów podpałkę do kominka już teraz i ciesz się z zimowych wieczorów spędzanych przed kojącym światłem z kominka.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel