Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Podpałki w płynie

( ilość produktów: 3 )

Rozpalanie ognia to umiejętność, którą warto mieć. Szybkie rozpalanie ogniska, kominka lub grilla wymaga przygotowania stosiku suchego drewna ułożonego w odpowiedni sposób. Są jednak sytuacje, że nawet najbardziej doświadczeni mają problem z rozpaleniem ognia. Wtedy z pomocą przychodzi podpałka w płynie. Zobacz, jakie podpałki w płynie znajdziesz w naszym sklepie.

Podpałka do grilla, kominka i pieca - dlaczego warto ją stosować?

Stosowanie podpałki do grilla to sposób na przyspieszenie i ułatwienie sobie rozpalania. Co prawda można stosować również inne metody, takie jak podkładanie poskładanych gazet czy polewanie drewna benzyną, ale nie są to metody ani ekologiczne, ani bezpieczne. Zarówno gazety, które są zadrukowane farbami drukarskimi, jak i benzyna, w trakcie spalania wydzielają szereg substancji, które są szkodliwe dla środowiska. Są one również toksyczne dla żywności, więc nie można ich stosować na grillu, na którym mają być przygotowywane potrawy przeznaczone do spożycia.

Podpałka w płynie doskonale zastępuje wspomniane wyżej metody rozpalania. Jest łatwa i wygodna w użyciu, gdyż jej zastosowanie wymaga jedynie skropienia nią drewna, a następnie podpalenia. Jest ona również bezpieczna dla środowiska i dla żywności, więc bez przeszkód można ją stosować nie tylko w kominku. ale również na grillu.

Podpałka w płynie - wybierz najlepszą dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz podpałki do grilla, które doskonale sprawdzają się podczas przyspieszania rozpalania ognia. Dzięki nim możesz szybko i wygodnie rozpalić ogień w kominku i na grillu, a jednocześnie masz pewność, że będzie to bezpieczne dla środowiska i zdrowia. Wystarczy, że pokropisz przygotowany stosik drewna, a następnie podpalisz go, a podpałka spowoduje, że szybko i sprawnie uda Ci się rozpalić ogień. 

Oferujemy rozpałki w pojemnikach różnej wielkości. Możesz wybrać podpałki o pojemności 1l lub większej. Możesz również kupić zestaw kilku pojemników z podpałką i wybierając tę opcję będziesz mieć pewność, że masz w domu odpowiedni zapas podpałki.

Przejrzyj podpałki płynne dostępne w naszym sklepie, zastanów się, jaki pojemnik zamówić, a następnie złóż zamówienie. Jesteśmy przekonani, że kupiona u nas podpałka zmieni Twoje życie i na zawsze zapomnisz o problemach przy rozpalaniu w kominku czy na grill. Zamów podpałkę już dziś i spędzaj miło czas w gronie rodziny i znajomych przy kominku lub grillu.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel