Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Preparaty do szamb

( ilość produktów: 5 )

Szambo i przydomowa oczyszczalnia ścieków to jedyna opcja zbierania nieczystości domowych w miejscach, gdzie nie dotarła jeszcze kanalizacja zbiorowa. W takich miejscach konieczne jest regularne oczyszczanie szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków, gdyż dzięki temu ich praca będzie znacznie wydajniejsza. Dobrze dobrany preparat do szamba i przydomowych oczyszczalni ścieków zniweluje nieprzyjemny zapach, zmniejszy częstotliwość opróżniania szamba i upłynni jego zawartość, ułatwiając wywożenie oraz biodegradację jego zawartości. Zobacz, jakie preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków znajdziesz w naszym sklepie.

Czysta i higieniczna kanalizacja – tabletki i preparaty do szamb

Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze tabletki do szamba, które zapewnią Ci wysoki poziom higieny i przyczynią się do szybszego rozkładu resztek substancji organicznych. Wybierając je zwróć uwagę na ich pochodzenie, sposób działania i częstotliwość używania. Twojej uwadze polecamy szczególnie tabletki biologiczne, które służą do mikrobiologicznej obróbki ścieków i pozwalają w naturalny sposób oczyścić produkowane ścieki. Regularne stosowanie preparatów tego rodzaju przyczynia się do skutecznej biodegradacji ścieków i pozwala usunąć z nich zanieczyszczenia organiczne. 

Różnego typu tabletki do szamb i przydomowych oczyszczalni

Oferujemy szeroki wybór preparatów oczyszczających w formie tabletek. Środki takie jak tabletki do szamba i kanalizacji Sanidenn Tabs z powodzeniem poprawią warunki sanitarne w szambie, a także w pomieszczeniach gospodarczych przeznaczonych dla zwierząt. Jedna tabletka zawiera aż 5 miliardów bakterii, które skutecznie usuną wszelkiego rodzaju skażenia mikrobiologiczne, zredukują powstający w szambie osad denny oraz kożuch powierzchniowy i wyeliminują nieprzyjemne zapachy. Takie preparaty do szamb są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Specjalne bakterie do szamb i kanalizacji

Bakterie do szamba zawarte w preparacie Biodenn-K z powodzeniem przyczynią się do poprawy parametrów sanitarno-higienicznych w Twoim szambie oraz kanalizacji. Możesz ich używać niemal w każdych warunkach, bez względu na temperaturę czy warunki tlenowe. Stosuj je regularnie, a oczyścisz przewody kanalizacyjne, likwidując takie substancje jak siarkowodór, amoniak czy azotyn.

Biologiczne tabletki do szamba

Tabletki biologiczne do szamb i oczyszczalni Bioarcus to oryginalny produkt zawierający szereg minerałów, kultur bakterii oraz pożywek organicznych, które skutecznie rozkładają wszelkiego rodzaju substancje organiczne, takie jak fekalia, skrobia, tłuszcze czy detergenty. Te i inne tabletki organiczne do szamb nie są toksyczne i nie powodują korozji systemu odpływowego, dlatego możesz stosować je regularnie, bez obaw o kondycję swojej instalacji kanalizacyjnej.

Zobacz, jakie preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków znajdziesz w naszym sklepie i wybierz produkty przeznaczone do Twojego zbiornika na kanalizację. Zwróć uwagę, na te, które mają aktywator biologiczny i są sprzedawane w postaci tabletek. Dobierz produkt dla siebie, dopasuj go do ilości ścieków w oczyszczalni i ciesz przekonaj się, że ten preparat biologiczny faktycznie dobrze działa.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel