Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Preparaty do szamb

( ilość produktów: 9 )

Dbaj o regularne oczyszczanie szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków, a ich praca będzie znacznie wydajniejsza. Dobrze dobrany preparat do szamb zniweluje nieprzyjemne zapachy, zmniejszy częstotliwość opróżniania szamba i upłynni jego zawartość, ułatwiając wywożenie oraz biodegradację jego zawartości.

Czysta i higieniczna kanalizacja – tabletki i preparaty do szamb

Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze tabletki do szamba, które zapewnią Ci wysoki poziom higieny i przyczynią się do szybszego rozkładu resztek substancji organicznych.

Różnego typu tabletki do szamb

Oferujemy szeroki wybór preparatów oczyszczających w formie tabletek. Środki takie jak tabletki do szamba i kanalizacji Sanidenn Tabs z powodzeniem poprawią warunki sanitarne w szambie, a także w pomieszczeniach gospodarczych przeznaczonych dla zwierząt. Jedna tabletka zawiera aż 5 miliardów bakterii, które skutecznie usuną wszelkiego rodzaju skażenia mikrobiologiczne, zredukują powstający w szambie osad denny oraz kożuch powierzchniowy i wyeliminują nieprzyjemne zapachy. Takie preparaty do szamb są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Specjalne bakterie do szamb i kanalizacji

Bakterie do szamba zawarte w preparacie Biodenn-K z powodzeniem przyczynią się do poprawy parametrów sanitarno-higienicznych w Twoim szambie oraz kanalizacji. Możesz ich używać niemal w każdych warunkach, bez względu na temperaturę czy warunki tlenowe. Stosuj je regularnie, a oczyścisz przewody kanalizacyjne, likwidując takie substancje jak siarkowodór, amoniak czy azotyn.

Biologiczne tabletki do szamba

Tabletki biologiczne do szamb i oczyszczalni Bioarcus to oryginalny produkt zawierający szereg minerałów, kultur bakterii oraz pożywek organicznych, które skutecznie rozkładają wszelkiego rodzaju substancje organiczne, takie jak fekalia, skrobia, tłuszcze czy detergenty. Te i inne tabletki organiczne do szamb nie są toksyczne i nie powodują korozji systemu odpływowego, dlatego możesz stosować je regularnie, bez obaw o kondycję swojej instalacji kanalizacyjnej.

Zobacz również:

Preparat do szamba Bros     Tabletki do szamba     Tabletki do oczyszczalni ekologicznej     Bakterie do szamba

    pixel