Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Bakterie do szamba

( ilość produktów: 6 )

Mimo rozwoju infrastruktury sanitarnej, dzięki której coraz więcej domów może być podłączonych do komunalnych systemów kanalizacji, nadal jest jeszcze wiele miejsc, w których nie ma takiej możliwości i trzeba korzystać z szamba lub przydomowej oczyszczalni. To dobre rozwiązanie i bezpieczne dla środowiska, ale ich działanie jest efektywne i wydajne tylko wtedy, gdy są zasilane odpowiednimi bakteriami. Zobacz, jakie preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni znajdziesz w naszym sklepie.

Preparaty do szamba - dlaczego warto je stosować?

Stosowanie preparatów do szamb to działanie mające kilka celów. Pierwszym i najważniejszym jest bez wątpienia szybszy rozkład nieczystości znajdujących się w szambie. Dzięki bakteriom następuje proces obróbki ścieków, w którego efekcie wszystkie nieczystości ulegają upłynnieniu, a następnie są przerabiane na związki chemiczne bezpieczne dla środowiska. Dzięki temu zmniejsza się liczba osadów, a oczyszczalnia i szambo działają efektywniej, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne. Jednocześnie eliminowany jest nieprzyjemny zapach, który może pojawiać się niedaleko szamb i oczyszczalni, w których nie są używane tabletki do szamba.

Bakterie do szamba mają zatem pozytywny wpływ na przebieg procesu oczyszczania ścieków, środowisko, ale również na poziom kosztów wywozu nieczystości. Im lepiej zadbamy o szambo, tym rzadziej będziemy musieli korzystać z wywozu nieczystości, co będzie bardzo korzystne dla naszego portfela. 

Bakterie do szamba i oczyszczalni - szeroki wybór preparatów

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór bakterii do szamba różnych producentów. Znajdziesz u nas bakterie do oczyszczalni Bros oraz innych producentów. Każdy preparat do szamba zawiera miliardy bakterii, które rozkładają nieczystości, a niektóre również dodatkowe enzymy i aromaty pomagające usunąć nieprzyjemne zapachy. 

Wybierając preparat do szamb zwróć uwagę na jego formę. Dostępne są preparaty do szamba i oczyszczalni w proszku oraz jako tabletki biologiczne. Każdy producent podaje na opakowaniu informacje o wydajności i częstotliwości używania, więc możesz wybrać takie bakterie do oczyszczalni, które będą dla Ciebie najwygodniejsze w użytkowaniu. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, a następnie zacznij stosować go w swojej oczyszczalni ścieków i przekonaj się, że to był dobry wybór.

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel