Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Preparaty do szamba Bros

( ilość produktów: 3 )

Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szambo to urządzenia, których prawidłowe działanie i wydajność wymagają stałego monitoringu. Im lepiej o nie zadbasz, tym mniej będzie w nich osadów, brzydkich zapachów i mniejsza będzie częstotliwość ich oczyszczania. Warto do tego celu wykorzystać preparat do szamb, który przeznaczony jest również do przydomowych oczyszczalni ścieków. Zobacz, jakie preparaty do szamb Bros znajdziesz w naszym sklepie.

Preparat do szamb Bros - zasada działania

Głównym zadaniem preparatów do szamb jest przyspieszenie rozkładu zanieczyszczeń. Zawarte w preparacie bakterie wspierają biologiczny rozkład resztek biologicznych. Dzięki temu zanieczyszczenia znajdujące się w szambie lub oczyszczalni ulegają szybszemu rozkładowi, co bardzo korzystnie wpływa na wydajność oczyszczalni i zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba. Bakterie powodują upłynnienie zanieczyszczeń, a następnie enzymatyczny ich rozpad, czego efektem jest powstanie związków chemicznych całkowicie bezpiecznych dla środowiska. Systematyczne stosowanie preparatów tego typu, które nazywane są często aktywatorami do szamb, jest zatem korzystne zarówno z ekologicznego punktu widzenia, jak i z przyczyn ekonomicznych.

Dzięki użytkowaniu preparatów do szamb można znacząco zmniejszyć liczbę osadów wewnątrz zbiornika oraz usunąć nieprzyjemny zapach, gdyż preparat do szamb Bros ma przyjemny cytrynowy zapach. Dodatkową zaletą korzystania z niego jest fakt, że dzięki swojej działalności udrażnia on system instalacji sanitarnej, powodując jego efektywniejsze działanie.

Preparat do szamba - różne rodzaje do wyboru

W naszym sklepie znajdziesz preparaty do szamba różnego rodzaju. Wszystkie służą do biodegradacji zawartości szamba i przydomowej oczyszczalni ścieków, więc z pewnością warto je stosować. Niektóre produkty marki Bros, np. Microbec Bio, oprócz bakterii wspomagających rozkład zanieczyszczeń zawierają również dodatkowo enzymy: celulazę i lipazę, które pomagają rozkładać związki papieru i tłuszczu. Dzięki nim zbiornik pozostaje czysty i przez długi czas będzie spełniać swoją rolę.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty preparatów do szamb Bros. Są one dostępne w formie proszku lub tabletek, a na każdym opakowaniu podany jest sposób i częstotliwość dawkowania. Zapoznaj się szczegółowo z ofertą i wybierz aktywator do szamba, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

 

 

      pixel