Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Tabletki do oczyszczalni ekologicznej

( ilość produktów: 3 )

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie, które jest alternatywą dla szamba i doskonale sprawdza się w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia do miejskiego systemu kanalizacji. Jej dobre działanie wymaga stosowania odpowiednich preparatów, które przyspieszą i wspomogą rozkład znajdujących się w jej wnętrzu zanieczyszczeń. Do tego celu najlepiej wykorzystać tabletki do szamb i oczyszczalni ścieków. Zobacz, jakie preparaty znajdziesz w naszym sklepie.

Tabletki biologiczne - dlaczego warto je stosować?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to miejsce, do którego trafiają zanieczyszczenia bardzo różnego rodzaju. Różnią się one od siebie składem chemicznym i konsystencją, a do ich rozkładu potrzebne są bakterie wspomagające ich rozpad. Preparaty do szamb to prawdziwe bomby bakteryjne, gdyż jedna zawiera miliardy bakterii, które świetnie sobie radzą z usuwaniem zanieczyszczeń znajdujących się w przydomowej oczyszczalni. Działają one w warunkach tlenowych i beztlenowych, a ich zadaniem jest przerobienie nieczystości na związki chemiczne, które są bezpieczne dla środowiska. 

Regularne stosowanie preparatów do szamb pozwala zminimalizować osady w oczyszczalni, a to przekłada się bezpośrednio na jej wydajniejsze i efektywniejsze działanie. Dzięki bakteriom, które zawiera preparat do szamb, można pozbyć się również nieprzyjemnych zapachów, jakie towarzyszą otoczeniu przydomowych oczyszczalni ścieków jeśli nie są one regularnie zasilane preparatami do szamb.

Preparat do szamba i oczyszczalni w tabletkach - szeroki wybór

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz preparaty do oczyszczalni przydomowej różnego rodzaju. Ich zasada działania jest taka sama, a różnią się one rodzajem bakterii znajdujących się w składzie oraz dodatkami. Preparat Microbec Ultra Bros oprócz miliardów bakterii ma również przyjemny cytrynowy aromat, który jeszcze lepiej niweluje nieprzyjemne zapachy z oczyszczalni. 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą preparatów do szamb i oczyszczalni, które są dostępne w naszym sklepie. Zwróć uwagę nie tylko na dokładny skład produktu, ale również liczbę tabletek i ich wydajność. Każdy producent informuje na opakowaniu jak powinno wyglądać dawkowanie produktu oraz jak często należy stosować produkt. Sprawdź te parametry, a następnie wybierz ten środek do szamb i oczyszczalni w tabletkach, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel