Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Tabletki do szamba

( ilość produktów: 3 )

Tabletki biologiczne do szamba ekologicznego, to jeden z kluczowych elementów utrzymania w dobrej kondycji przydomowych oczyszczalni ścieków. Pełnią kilka ważnych funkcji, zarówno dla mieszkańców konkretnego gospodarstwa, jak i środowiska. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tabletki do szamba, dzięki którym utrzymanie Twojej przydomowej oczyszczalni będzie o wiele łatwiejsze, a przy tym zapewni komfort Tobie i pozostałym domownikom.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - jak o nie dbać?

W przydomowych szambach bardzo częstym problemem jest ich częste opróżnianie, a także ryzyko powstawania kożuchów powierzchniowych i klinów, przez które szambo szybciej może wymagać oczyszczania i odtykania. Jest to również źródło nieprzyjemnych zapachów, co bardzo często wywołuje u domowników dyskomfort.

Na szczęście tabletki biologiczne do szamba to sposób na to, by przydomowa oczyszczalnia przestała być domowym problemem i funkcjonowała bez zarzutu, zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Co zyskujesz, dzięki stosowaniu takich tabletek?

  • Udrażniają kanalizację, dzięki czemu nie ma ryzyka, że szambo trzeba będzie odtykać. Tabletki zapewniają odpowiedni przepływ wszystkich substancji.

  • Neutralizują przykre zapachy, dzięki czemu zarówno w przydomowych oczyszczalniach, jak i toaletach wolnostojących panuje higieniczna atmosfera. Tabletki o musującej formule sprawiają, że nieprzyjemny zapach znika, ich działanie jest przy tym skuteczne i długofalowe.

  • Tabletki zawierają przyjazne dla środowiska naturalnego kultury bakteryjne, minerały oraz organiczne pożywki.

  • Dostępne w atrakcyjnej cenie tabletki do szamba sprawiają również, że rzadziej zachodzi konieczność jego opróżniania. Miliardy bakterii, zamknięte w formie tabletek działają tak, by sprawność szamba i oczyszczalni pozostała na dłużej.

  • Tabletki i podobne preparaty do szamb działają w warunkach tlenowych i beztlenowych, usuwając skażenie mikrobiologiczne.

Nasz sklep posiada w ofercie preparaty wykazujące wysoką skuteczność, dzięki którym kanalizacja będzie funkcjonować lepiej i bez konieczności ingerencji w postaci czyszczenia i opróżniania. Pamiętaj, by przechowywać tabletki z dala od dzieci i zwierząt!

Jak stosować preparaty do szamb w formie kostek lub tabletek?

Stosowanie tabletek do przydomowych oczyszczalni i toalet jest bardzo proste. Zacznij oczywiście od zapoznania się z instrukcją, by stosowanie tabletek było pewne i bezpieczne. Najczęściej wystarczy wrzucić tabletkę do toalety, spłuczki lub bezpośrednio do zbiornika ścieków. W pierwszym przypadku należy spuścić wodę. Stosuje się najczęściej dwie tabletki miesięcznie na czterech mieszkańców. Jeśli jednak domowników jest więcej, preparat powinien być stosowany w większej ilości.

Bakterie działają również w tych środkach, które wcześniej rozpuszcza się w wodzie. Taki preparat to najczęściej tabletka, z której wcześniej należy przygotować roztwór. Taką tabletkę rozpuszczamy w określonej ilości wody, a po ustaniu musowania wlewamy do toalety, spłuczki lub zbiornika na zanieczyszczenia. Warto posługiwać się przy tym wskazówkami ilościowymi, które zawiera opakowanie. Dawkowanie jest kluczowe dla odpowiedniego funkcjonowania kanalizacji.

Kapsułki na nieczystości w szambie - czy warto je stosować?

Wśród wielu produktów, które dostępne są na rynku i które mają pomóc zadbać o dom, tabletki, kostki lub preparaty w proszku, które mają oczyszczać ścieki, są jednymi z najważniejszych. Już jedno opakowanie zawiera niezbędne składniki, m.in. bakterie, tłuszcze i enzymy, których zastosowanie usprawni pracę przydomowego szamba i przyczyni się do jej poprawy.

Zarówno tabletki, jak i proszek, czy roztwór wykazują się wysoką skutecznością. Nasz sklep proponuje tylko produkty od zaufanych dostawców, dzięki czemu nasza oferta jest transparentna i przejrzysta. Zamów już dziś - również w większych opakowaniach - by zyskać komfort przebywania w domu i ogrodzie również wtedy, gdy w pobliżu znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków!

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel