Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Organizery na śrubki

( ilość produktów: 24 )

Majsterkowanie to hobby, które cieszy się sporą popularnością, a satysfakcja, jaką odczuwa się widząc efekty swojej pracy, to najlepsza nagroda. Kluczem do sukcesu jest nie tylko pomysł i precyzja, ale również dobra organizacja miejsca pracy. Przydają się zatem wszelkiego rodzaju pudełka na śrubki, gwoździe, podkładki, nakrętki i inne drobne elementy, dzięki którym praca przebiega dużo szybciej i wygodniej. Zobacz, jakie pojemniki na śrubki znajdziesz w naszym sklepie i wybierz pojemnik najlepszy dla siebie.

Organizery na śrubki - wygodne i funkcjonalne

Każdy majsterkowicz ma swój sposób pracy, ale niezależnie od tego, czy ma swój stały kącik pracy czy też nie, z pewnością przyzna, że nic tak nie frustruje jak bałagan w narzędziach i śrubkach. Poszukiwanie konkretnej śrubki czy gwoździa w dużym pudełku może być trudne i denerwujące, dlatego lepiej wykorzystać do tego organizery, które pomagają zadbać o porządek. Są one wyposażone w szufladki lub przegródki o różnej wielkości, dzięki czemu można wygodnie posegregować wszystkie używane akcesoria. Każdy pojemnik może zawierać inne elementy, a klucz podziału warto dopasować do swoich potrzeb. Jedni rozdzielają śrubki długością, inni średnicą, a jeszcze innym wystarczy rozdzielenie śrubek od nakrętek. Nieważne, jaki sposób podziału będzie wybrany, to na pewno organizer na śruby pomoże zadbać o porządek i ład w miejscu majsterkowania, a przy okazji ograniczy frustrację związaną z poszukiwaniem przysłowiowej igły w stogu siana.

Organizery - szeroki wybór 

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz pojemniki na śruby i inne drobne produkty różnego rodzaju. Jeśli często przemieszczasz się, to wybierz organizer walizkowy. Ma on formę zamykanej walizki z przegródkami, co umożliwia segregację drobnych elementów, a dodatkowo jest wyposażony w uchwyt, dzięki któremu możesz go wygodnie przenosić. Jeśli pracujesz w jednym miejscu, to lepszy dla Ciebie może być organizer z szufladkami, który ustawia się na blacie roboczym lub można go powiesić na ścianie. Przezroczyste fronty szufladek pozwalają widzieć zawartość, więc organizer ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu.

Przejrzyj produkty dostępne w tej kategorii, zastanów się, jaki organizer najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, a następnie zamów odpowiedni pojemnik na śrubki i odetchnij z ulgą, gdy w końcu przestaniesz tracić czas na poszukiwania odpowiedniego elementu.

 

    pixel