Donice prostokątne

( ilość produktów: 28 )

Tradycyjne kwadratowe czy okrągłe doniczki to dziś zaledwie niewielki procent wszystkich kształtów, pod jakimi mogą występować te pojemniki na rośliny. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zdecydowaną większość z nich! Na tej podstronie prezentujemy Ci estetyczne donice prostokątne, które możesz umieścić w swoim ogrodzie, a także na tarasie czy balkonie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich szeroką ofertą.

Donice prostokątne – odkryj ich nieszablonowy design

Donice prostokątne wyróżniają się przede wszystkim swoim dużym rozmiarem. To właśnie on w połączeniu z ich kształtem stwarza dla wszystkich miłośników roślin nowe możliwości. Można bowiem posadzić z nich znacznie więcej kwiatów czy ziół, tworząc przy tym unikalne kompozycje i zestawiając różne gatunki ze sobą. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom z łatwością można dopasować je do każdego stylu – tego typu doniczki doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Co ważne, charakteryzują się one dużą trwałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Możesz mieć pewność, że będą ozdabiać Twój ogród i uwydatniać piękno roślin przez długie lata. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Donice prostokątne – jaką wybrać?

Donica prostokątna donicy prostokątnej nierówna. Mimo tego, że łączy je kształt, wiele odróżnia poszczególne modele od siebie. Na pierwszy rzut oka z całą pewnością zauważalny jest ich rozmiar. Pamiętaj, aby dopasować go do potrzeb konkretnej rośliny lub roślin, jeśli planujesz stworzyć ciekawą kompozycję. Korzenie muszą mieć one przestrzeń do rozwoju – dlatego w razie potrzeby musisz przesadzać roślinność do większych pojemników. Ważnym kryterium będzie też tworzywo, z którego donica została wykonana. Modele prostokątne w przeważającej większości przypadków umieszczamy na zewnątrz, dlatego warto upewnić się, że nie straszny im ani mróz, ani intensywne promieniowanie słoneczne. Życzymy udanych zakupów!

      pixel