Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Donice zewnętrzne

( ilość produktów: 2 )

Donice zewnętrzne to wyjątkowy element każdego ogrodu – nie dość, że są ozdobą samą w sobie, to jeszcze uwydatniają piękno uprawianych w nich roślin. Cechują się także szczególnymi właściwościami – są niezwykle trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie straszny im ani silny mróz, ani intensywne promieniowanie UV. Zapewniamy, że wszystkie produkty pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Donice zewnętrzne – odkryj ich ofertę w sklepie Rolmarket

W ogrodzie można znaleźć dla roślin wiele miejsca – mogą one rosnąć nie tylko na klombach czy rabatach. Ich ustawianie w różnorakich zakątkach umożliwi inwestycja w donice zewnętrzne. W naszym sklepie znajdziesz modele w różnych rozmiarach, kształtach i wariantach kolorystycznych. Zapewniamy, że z łatwością dopasujesz je do swojej ogrodowej aranżacji. Co ważne, donice zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą Ci służyć przez długie lata, a żaden mróz czy słońce im nie zagrozi. Donice zewnętrzne doskonale odnajdą się także na tarasie czy balkonie – nie musisz ograniczać się do samego ogrodu. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze optymalnego modelu. Życzymy udanych zakupów!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze donicy zewnętrznej?

Ogrodowa donica zewnętrzna musi być bardzo wytrzymała – to oczywiste. Właśnie dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego została wykonana. W naszej ofercie znajdziesz donice zarówno z tworzyw sztucznych, jak i drewna czy kamienia – wszystkie z nich doskonale poradzą sobie z wyzwaniami, stwarzanymi przez trudne warunki atmosferyczne. Zwróć także uwagę na rozmiar doniczki, który powinien być dopasowany do potrzeb systemu korzeniowego roślin. Nie bez znaczenia będzie również jej wygląd – upewnij się, że zarówno pod względem kolorystyki, jak i stylu pasuje ona do Twojego ogrodu.

      pixel