Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki białe

( ilość produktów: 20 )

Biel to uniwersalny kolor, który ostatnimi czasy cieszy się sporą popularnością. Pasuje on do modnych wnętrz i ogrodów urządzonych w stylu skandynawskim czy ekologicznym. Zapewniamy jednak, że doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji – w końcu do czego nie pasuje biały? Właśnie dlatego w naszym sklepie zebraliśmy bogatą ofertę białych doniczek. Zachęcamy do zapoznania się z nią – jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Białe doniczki – zapoznaj się z ich ofertą w sklepie Rolmarket

Doniczki to bardzo ważny element wyposażenia – pełnią one bowiem dwie istotne funkcje. Ich zadaniem jest w końcu ozdoba wnętrza czy ogrodu, ale także umożliwienie roślinom prawidłowego rozwoju. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego skompletowaliśmy asortyment białych doniczek, które będą cieszyć Twoje oczy, będąc jednocześnie idealnym miejscem do wzrostu Twoich kwiatów i krzewów. To, że są białe, nie wyklucza wcale tego, że występują pod różnymi postaciami – mnogość wzorów i kształtów na pewno Cię zaskoczy! Cechują się one także trwałością i odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych – promieniowania UV i niskich temperatur. Dzięki temu większość modeli (chyba że producent tego nie zaleca) można umieszczać w swoim ogrodzie.

Jaką doniczkę wybrać?

Przy wyborze doniczki istotny jest nie tylko jej kolor. Jeżeli zdecydowałeś już, że będzie to biały, możesz teraz przejść do innych ważnych kwestii. Bardzo istotny będzie materiał, z którego doniczka jest wykonana. Możesz wybierać pośród ceramicznych, drewnianych, betonowych i tych z tworzywa sztucznego czy nawet kamienia. Upewnij się także, że rozmiar i kształt doniczek odpowiada potrzebom Twoich roślin. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem najlepszego modelu zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

    pixel