Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki na balustradę

( ilość produktów: 14 )

Kwiaty umieszczamy w różnych miejscach – nie tylko na ogrodowych rabatach. Dzięki doniczkom ich uprawa jest możliwa praktycznie wszędzie. Mogą one ozdabiać nasze wnętrza, a także balkony czy tarasy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą doniczek na balustradę, które umożliwią uprawę wielu gatunków roślin i będą estetyczną ozdobą Twojego domu. Zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Doniczki na balustradę – efektowne i efektywne

Doniczki na balustradę, które znajdziesz w naszym sklepie, świetnie odnajdą się na poręczy Twojego balkonu, tarasu czy schodów. Co ważne, pojemniki są uniwersalne i do ich montażu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych uchwytów. Bez względu na to, gdzie dokładnie zdecydujesz się je umieścić, zaręczamy, że dzięki swojej wysokiej jakości i trwałości posłużą Ci przez długie lata. Na naszą ofertę składają się bowiem produkty pochodzące jedynie od sprawdzonych i doświadczonych producentów. Co więcej, można wybierać pośród wielu kolorów, wzorów i kształtów. Zapewniamy, że doniczka na balustradę niejedno ma imię i wierzymy, że wkrótce się o tym przekonasz. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą! Nie zapomnij także sprawdzić innych rodzajów doniczek.

Jak czyścić doniczki?

Aby doniczki na balustradę na długo zachowały swój blask, warto wiedzieć, na czym powinna polegać ich pielęgnacja. Przed jakimikolwiek pracami pielęgnacyjnymi powinieneś wyjąć z pojemnika wszystkie resztki korzeni i ziemi. Doniczki najlepiej czyścić je w słoneczny dzień. Pozwoli to uniknąć nadmiernej wilgoci, a co za tym idzie – problemów z rozwojem szkodników i grzybów, które mogą doprowadzić do zniszczenia materiału. Jeżeli planujesz oczyszczać doniczki bez użycia wody, pamiętaj, aby do tego celu używać specjalnych szczoteczek, których włosie nie porysuje powierzchni. Im bardziej miękki materiał, tym lepszy uzyskasz efekt.

    pixel