Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Doniczki na kwiaty

( ilość produktów: 4 )

Doniczki na kwiaty mają przed sobą trudne zadanie – muszą bowiem uwydatniać piękno kwiatów, ale nie mogą przy tym przyćmić ich blasku. Wierzymy, że modele, które znajdziesz w naszym sklepie, wywiążą się z niego śpiewająco. Znajdziesz tu doniczki pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i trwałości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Doniczki na kwiaty – estetyczne i trwałe

Sklep Rolmarket.pl oferuje doniczki na kwiaty w różnych wzorach, rozmiarach i kształtach. Znajdziesz tu produkty wykonane z różnorakich materiałów, dzięki czemu z łatwością dobierzesz idealny model do potrzeb swoich roślin. Świetnie odnajdą się zarówno w Twoim domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Zapewniamy także, że dopasujesz je do każdej aranżacji – oferujemy zarówno modele o bardzo nowoczesnym designie, jak i te, które najbardziej pasują do klasycznego stylu. Jednak to, co jest największą zaletą doniczek na kwiaty, to ich trwałość oraz odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – większość produktów bez obaw możesz umieszczać na zewnątrz.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze doniczki na kwiaty?

Pierwszą rzeczą, na którą zazwyczaj zwracamy uwagę, jest wygląd doniczek. Nie będziemy zaprzeczać – ma on duże znaczenie, nie jest jednak najważniejszy. Warto pochylić się jeszcze nad następującymi trzema czynnikami:

  • Rozmiar – okazuje się, że niektóre kwiaty lepiej rozwijają się w małych doniczkach, a inne potrzebują dużych. Do tej pierwszej grupy należą między innymi storczyki, a do drugiej – chociażby paprotki.
  • Kształt, który powinien być dostosowany do wymagań systemu korzeniowego rośliny. Dla przykładu: kaktusy najlepiej rozwijają się w okrągłych doniczkach, a pelargonie – w kwadratowych.
  • Materiał, z którego wykonana jest doniczka. Większość kwiatów będzie prawidłowo wzrastać w pojemnikach wykonanych z tworzyw sztucznych, a także drewna czy ceramiki. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy!
    pixel