Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki na zioła

( ilość produktów: 7 )

Zioła zawsze pod ręką

Każdy, kto choć raz jadł danie doprawione świeżymi ziołami, wie, że smak takiej potrawy jest niepowtarzalny i nie ma sobie równych. Świeże przyprawy w zasięgu ręki to marzenie każdego, kto uwielbia gotować. Jak to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem są estetyczne, designerskie i funkcjonalne doniczki na zioła. Umożliwiają one nie tylko przechowywanie kupionych ziół w sklepach, ale przede wszystkim samodzielną hodowlę ulubionych przypraw ziołowych.

Doniczki na zioła - elegancja i funkcjonalność w jednym

Hodowla ziół w zaciszu domowym jest naprawdę prosta i może ją rozpocząć każdy. Ten, kto ceni sobie wyjątkowy i prawdziwy smak aromatycznych ziół może stać się prawdziwym domowym ogrodnikiem. W ich uprawie z pewnością pomogą eleganckie i funkcjonalne doniczki na zioła. Są one użytkowe, estetyczne oraz mogą stanowić niepowtarzalny element ozdobny i dekoracyjny kuchni, ale także ogrodu, balkonu czy tarasu wiosną lub latem. Są funkcjonalne i można je także wykorzystywać w innych, niekoniecznie zielarskich aranżacjach.

3 w 1 – jeden komplet, różne możliwości

W ofercie sklepu polecamy doniczki na zioła Coubi w formie wiszącej (z metaliczną zawieszką w formie łańcuszka) lub stojącej w zależności od potrzeb. Występują w 3-częściowym komplecie, gdzie każdy z nich może stanowić oddzielną całość lub jedną złożoną z trzech poziomów donicę. Doniczki Coubi z przeznaczeniem na przechowywanie lub uprawę ziół wykonane są wysokiej jakości materiału – polipropylenu, pokrytego metaliczną lub ceramiczną powłoką, nie reagującą na promieniowa UV, dziki czemu mają zawsze intensywnie soczysty kolor i nadają każdemu wnętrzu lub otoczeniu wyjątkowego charakteru designerskiego. Donice są mocne, odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne, dlatego bez obaw można wykorzystywać je w aranżacjach kuchenno-domowych jak i ogrodowych.
Różnorodna kolorystyka (występują w kolorze biały, kawowym, oliwkowym, grafitowym) sprawia, że donice będą pasowały do każdego wnętrza zarówno klasycznego jak i nowoczesnego.

Wymiary:

Wysokość: 14 cm

Łączna wysokość 3 doniczek: 38 cm

Szerokość: 30 cm

Łączna pojemność: 9 litrów

Prawdziwy smak potraw ze świeżymi ziołami w doniczkach na zioła Coubi.

 

    pixel