Doniczki plastikowe wysokie

Ilość znalezionych towarów: 119

Donice i doniczki to niezbędny element dekoracyjny, zarówno w domu jak i ogrodzie. Wybór doniczki, jej kształtu, koloru, materiału, z jakiego jest wykonana, jest bardzo szeroki i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Donice i doniczki plastikowe wysokie doskonale nadają się do roślin smukłych i wysokich. Z uwagi na swoją budowę dostosowaną do wzrostu rośliny umożliwiają jej rozkwit oraz stabilność i dzięki temu zarówno w domu, na tarasie czy w ogrodzie będą wyglądały efektownie. Doniczki wysokie wykonane są z różnego rodzaju materiału, w rozmaitych kształtach, kolorach i wielkościach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów przetrwają niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak wiatr, śnieg, mróz czy deszcze i gorące słońce.

Rodzaje donic:

- doniczki z wkładem, plastikowe o kształcie kwadratu, prostokąta: występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykonane są z wysokiej jakości pierwotnego surowca, polipropylenu, co daje efekt ceramicznego materiału. Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu pozostają niezmienne w swoim kształcie i kolorze. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach wewnątrz domu, biura, jak na zewnątrz w ogrodzie, tarasie czy werandzie. W swojej prostocie są niezwykle efektowne i eleganckie. Posiadają wysokiej jakości wkład.

- doniczki z systemem nawadniania: to doskonały wybór dla tych, którzy w domu, w ogrodzie bywają rzadko, a jednak bardzo lubią otaczać się pięknymi roślinami. W zależności od rodzaju i wielkości donicy roślina nawadnia się sama aż do 12 tygodni, a to dzięki zbiorniczkowi na wodę w niej umieszczonemu. Tego typu donice doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach oraz na tarasach, ale także w ogrodach utrzymując roślinę w dobrej kondycji bez obawy o przelanie wodą.

- doniczki o zróżnicowanej strukturze:
ratanu – wyjątkowy design przypominający plecionkę. Struktura ratanu to wysokiej jakości materiał jest odporny na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, zarówno silne mrozy jak i deszcze, a także uszkodzenia mechaniczne takie jak pęknięcia, stłuczenia, zarysowania.
kamienia – zainspirowana naturalnym kamieniem tworzy niepowtarzalny, unikalny wzór przypominający ceramikę. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, dzięki któremu są odporne na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia. Dzięki swojej fantazyjnej strukturze nadają każdemu wnętrzu, zarówno w domu jak i ogrodzie wyjątkowy charakter dekoracyjny.
- żłobione – wykonane z wysokiej klasy jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i obicia, a także na szkodliwe warunki atmosferyczne. Są efektowne, łatwe do czyszczenia i umożliwiające roślinom swobodny rozkwit i rozrost. Jako element dekoracyjny można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ogrodach, na werandach, na tarasach.
- drewnopodobne – wykonane z lekkiego materiału imitującego drewno, listewki drewna. Są mrozoodporne, a to oznacza, że można je stosować zarówno w domu jak i na zewnątrz. Polecane są wszystkich tym, którzy cenią sobie tradycyjny styl.

- doniczki kaskadowe stojące, doniczki kaskadowe wiszące: sprawdzają się w przestrzeniach o małej powierzchni. Idealnie prezentują się w nich rośliny ozdobne, a także zioła. Wykonane z wytrzymałego tworzywa odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne przetrwają kilka sezonów. Z uwagi na swoja ciekawą budowę doskonale prezentują się w rożnego rodzaju aranżacjach ogrodowych.

- doniczki gazonowe – stanowią świetną alternatywę dla ciężkich ceramicznych donic. Wystepują w różnych wielkościach i kolorach. Zachwycają swoją elegancją i są wykorzystywane do tworzenia wielu aranżacji. Są elementem dekoracyjnym zarówno domów, biur, sal konferencyjnych, ale przede wszystkich ogrodów, werand, patio czy tarasów.

Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel