Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Doniczki wiszące

( ilość produktów: 3 )

Doniczki wiszące to bardzo ciekawy element wyposażenia – uwydatniają one piękno roślin, a przy okazji wprowadzają do wnętrz wyjątkowy klimat. Oczywiście świetnie odnajdą się one nie tylko w Twoim domu, ale także na tarasie, balkonie czy pergoli ogrodowej. Doniczki wiszące, które znajdziesz w naszym sklepie, nie tylko pomogą Ci w uprawie roślin, ale staną się także oryginalną ozdobą Twojego ogrodu i wnętrza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Doniczki wiszące – intrygująca alternatywa dla stojących

Doniczki wiszące można umieścić wszędzie tam, gdzie dla tych tradycyjnych brakuje miejsca. Zapewniamy, że doskonale odnajdą się one w każdej ogrodowej aranżacji, wprowadzając do niej nieco romantyczny i sielankowy nastrój. Ich niepodważalną zaletą jest również fakt, że są one bardzo łatwe w montażu i czyszczeniu. Do doniczek dołączane są bowiem specjalne haki, na których wystarczy je powiesić – i gotowe! W naszej ofercie znajdziesz doniczki pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Chcemy, aby zakupione u nas produkty służyły Ci przez długie lata i właśnie ta myśl towarzyszy nam podczas komponowania asortymentu. Wierzymy, że wkrótce się o tym przekonasz!

Jaką doniczkę wybrać?

Zwracanie uwagi wyłącznie na aspekt wizualny to prawdopodobnie najczęstszy błąd podczas wybierania doniczek. Kwestie estetyczne są bardzo ważne, ale nie można zapominać o potrzebach roślin. Niektóre gatunki, jak na przykład storczyki czy kaktusy, nie powinny rosnąć w zbyt dużych doniczkach. Nie bez znaczenia jest również kształt – warto wiedzieć, że chociażby pelargonie rozwijają się najlepiej w kwadratowych pojemnikach, z kolei kaktusy – w okrągłych. Pamiętaj także, że nie wszystkie doniczki są przeznaczone do trzymania na zewnątrz – jeśli chcesz, by ozdabiały one Twój ogród, upewnij się, że są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Szczegółowe informację na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie pomogą!

Sprawdź również inne nasze donice ogrodowe:

      pixel