Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki z systemem nawadniania

( ilość produktów: 5 )

Doniczki z systemem nawadniania to urządzenia, które polecamy każdemu miłośnikowi roślin. Cechuje je nie tylko oryginalny design, ale przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie. Dzięki inwestycji w taki rodzaj doniczek nawadnianie stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Zniknie także problem podlewania roślin podczas urlopu czy wakacji. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Doniczki z systemem nawadniania – efektywne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich roślin

Zastanawiasz się, na czym polega sekret owych doniczek? To proste. Dzięki innowacyjnemu systemowi nawadniania woda jest magazynowana na dnie doniczki, skąd dostaje się do jej wnętrza za pomocą tzw. kanalików wlewowych. Co ważne, rośliny pobierają dokładnie tyle wody, ile naprawdę potrzebują. To rozwiązanie sprawia, że samą czynność podlewania wystarczy przeprowadzać raz na dwa tygodnie. Doniczki z systemem nawadniania, które znajdziesz w naszym sklepie łączą opisaną funkcjonalność z oryginalnym wyglądem, dzięki któremu staną się ozdobą Twojego wnętrza lub ogrodu. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie doradzą!

Jak uprawiać rośliny w doniczkach?

Sadzenie roślin w doniczkach nie jest skomplikowanym zabiegiem, ale warto znać kilka zasad, aby przeprowadzać go poprawnie – Twoje rośliny na pewno na tym skorzystają! Kluczowy będzie dobór odpowiedniego pojemnika. Pamiętaj, że wysokość donicy powinna stanowić 1/3 wysokości rośliny. Wraz z jej wzrostem, należy zmieniać doniczkę – na taką o większym rozmiarze. Jeśli będzie ona za ciasna, roślina szybko zwiędnie – nawet wydajny system nawadniania tutaj nie pomoże. Pamiętaj także, aby nie sadzić młodych roślin w dużych donicach – nie będą one miały wtedy odpowiednich warunków do rozwoju. Zwróć również uwagę na jego kształt. Niektóre kwiaty doskonale rozwijają się w okrągłych donicach, a inne – w plastikowych. Wszystko jest uzależnione od systemu korzeniowego rośliny.

      pixel