Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki zdobione

( ilość produktów: 43 )

Wnętrze, w którym jest zieleń, staje się przyjemniejsze, a odpoczynek w nim jest bardziej efektywny. Dlatego w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego czy to jest salon, kuchnia, sypialnia czy gabinet świetnie sprawdzą się doniczki ozdobne z różnorodnymi roślinami.

Doniczki – ozdoba domu i ogrodu

Doniczki w połączeniu z rośliną stanowią znakomity element dekoracyjny naszego mieszkania oraz ogrodu. Przy szerokiej dostępności różnych roślin możemy stworzyć niesamowite kompozycje kolorystyczne, które przy odpowiednim doborze struktur doniczek będą pasowały do rozmaitych wnętrz i zielonych zakątków.

W ofercie Rolmarket.pl znajduje się szeroki wybór donic zdobionych, w różnych kształtach, kolorach i strukturze. W zależności od charakteru wnętrza, można dostosować odpowiednią donicę Posiadamy donice wykonane z tworzywa sztucznego o strukturze rattanu, donice wyprodukowane metodą rotacyjnego odlewania w formie beczki z ręcznie stylizowaną powierzchnią, donice imitujące kamień czy drewniane donice wykonane z klepek jodły górskiej. Każda z nich jest inna, wyjątkowa i z pewnością nada niejednemu wnętrzu odpowiedni styl. Dodatkowo donice te charakteryzują się dużą odpornością na pęknięcia, uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki atmosferyczne. To sprawia, że są długotrwałe i uniwersalne. Nadają się do użytku domowego jak i na zewnątrz w ogrodach i tarasach.

pixel