Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Doniczki drewniane

( ilość produktów: 1 )

Dekoracyjne donice drewniane to produkty godne uwagi zarówno ze względu na swój wygląd, jak i praktyczne zastosowanie. Będą doskonałą ozdobą ogrodu, tarasu czy działki, zapewniając jednocześnie roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. To wszystko sprawia, że donice drewniane idealnie odnajdą się w każdym gospodarstwie – można z nich korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – z wielką chęcią pomożemy w wyborze!

Donice drewniane – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Największą rolę w tym, jak będzie się sprawować dana donica, odgrywa materiał, z którego została ona wykonana. Budulcem większości produktów oferowanych w naszym sklepie są klepki jodły górskiej połączone za pomocą specjalistycznego kleju, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i wytrzymałości. Co więcej, są one zaimpregnowane, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i nadają się do użytku zarówno ogrodowego, jak i domowego. Modele posiadają również wywiercone otwory, które ułatwiają swobodny odpływ wody atmosferycznej. Nie bez znaczenia jest również ich estetyczny wygląd – drewniane donice świetnie sprawdzą się zwłaszcza w ogrodach urządzonych w stylu rustykalnym i naturalistycznym.

W ofercie sklepu Rolmarket.pl znajdziesz zestawy donic drewnianych zawierające modele w różnych rozmiarach. Wierzymy, że takie rozwiązanie ułatwi wybór odpowiedniej donicy i pozwoli estetycznie wyposażyć cały ogród. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. Życzymy udanych zakupów!

Donice ogrodowe – rodzaje i zastosowanie

Wybór donic jest równie ogromny jak roślin, które można w nich zasadzić. Czym zatem warto się sugerować podejmując decyzję o kupnie modelu do swojego ogrodu? Przede wszystkim wymaganiami konkretnych roślin i aranżacją działki. Donice drewniane polecane są niemalże do każdego gatunku. Ich ogromną zaletą jest fakt, że dobrze znoszą szkodliwe warunki atmosferyczne – upały, niskie temperatury czy wilgoć. Warto jednak zwrócić uwagę na ich rozmiar – niektóre rośliny, jak na przykład storczyki czy kaktusy lepiej będą się rozwijać w niewielkich modelach. Nie bez znaczenia jest również ich kształt. Okrąg ogranicza wzrost systemu korzeniowego, dlatego świetnie sprawdzi się chociażby w przypadku kaktusów. Z kolei pelargonie czy zioła będą prawidłowo wzrastać w doniczkach o prostokątnym kształcie.

Zapoznaj się z bogatą ofertą donic ogrodowych sklepu Rolmarket. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i opowiemy o zastosowaniu każdego z produktów.

    pixel