Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Folie Foliarex

( ilość produktów: 6 )

Tunelowa uprawa roślin jest chętnie wybierana przez rolników, gdyż w naszym klimacie pozwala to znacząco przyspieszyć wegetację roślin, a tym samym szybciej zebrać plony. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy zostanie zastosowana odpowiednia folia. Na szczególną uwagę zasługuje folia Foliarex produkowana przez polską firmę.

Folia Foliarex – profesjonalna folia ogrodnicza

Folia Foliarex to profesjonalna folia ogrodnicza, która jest chętnie wybierana przez rolników uprawiających rośliny w tunelach. Jest ona warta zarówno ze względu na swoją trwałość, jak i właściwości. Jest ona odpowiednia do budowy tuneli foliowych do 4 sezonów, a jako ich konstrukcja mogą służyć konstrukcje wykonane z rur PCV, metalu czy wygładzonego drewna.

Absorpcja cieplna folii wynosi aż 80%, dzięki czemu znacząco przyspiesza ona wegetację roślin, chroni je przed mrozem i zimnem, co pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu w tunelach ogrzewanych. Ma niski współczynnik odbicia światła, co sprzyja dobremu przenikaniu promieniowania słonecznego, co wpływa korzystnie na wzrost i rozwój roślin Folia ta nadaje się szczególnie do uprawy roślin wymagających dużej intensywności światła, np. róż czy wczesnych odmian warzyw. Można ją stosować w szerokim zakresie temperatur, od siarczystych mrozów po 40°C, aż po tropikalne upały z temperaturami do 50°C.

Folia Foliarex – dostępna w różnych rozmiarach

W sklepie Rolmarket znajdziesz folię Foliarex w wielu różnych rozmiarach. Właścicielom niewielkich tuneli z pewnością spodoba się folia Foliarex 6 x 11m. Osoby posiadające nieco większe tunele chętnie wybiorą folię Foliarex 12 x 11m, a rolnikom stosującym uprawę w tunelach na szeroką skalę proponujemy folię Foliarex 12 x 33m.

Niezależnie od wybranego rozmiaru ma ona takie same właściwości fizyczne, które znacząco poprawiają warunki rozwoju roślin. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest ona lekka i wytrzymała, a jej montaż przebiega szybko i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą folii Foliarex dostępnej w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że warto ją wybrać, jeśli szukasz trwałej folii tunelowej, która zapewni Twoim roślinom najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Nie zastanawiaj się zatem, czy ją wybrać, ale skup się na wyborze odpowiedniego rozmiaru i przekonaj się sam, że to produkt najwyższej jakości, który pozwoli zebrać Ci lepsze plony.

    pixel