Folie budowlane

( ilość produktów: 4 )

Folie budowlane – przydatne w ogrodzie i na budowie

Folia budowlana to uniwersalny materiał stosowany zarówno w budownictwie, jak i w rolnictwie. Wykonuje się z niej przede wszystkim warstwy przeciwwilgociowe posadzek oraz wylewek, ale także nieprzemakalne podłoże podczas tworzenia ogrodowych oczek wodnych. Folia budowlana o odpowiednich parametrach i wysokiej gramaturze sprawdzi się jako tymczasowe pokrycie dachu albo solidne zabezpieczenie różnorodnych przedmiotów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Planujesz remont w swoim domu lub w ogrodzie? Wybierz najlepszą folię budowlaną w Rolmarket.pl!

Dobra folia budowlana – elastyczna i wytrzymała

Główne zalety folii budowlanych to przede wszystkim stuprocentowa wodoodporność, która zapewni Ci skuteczną ochroną przed zawilgoceniem budynku, a także szczelność dla pary wodnej. Dobra folia budowlana jest elastyczna i łatwa w montażu, a przy rozwijaniu rolki nie rozrywa się i nie dziurawi. Zastosowana w ogrodzie lub na budowie utrzymuje swoje właściwości, pozostając dobrą hydroizolacją oraz skuteczną ochroną przed kurzem, śniegiem oraz deszczem.

Niezbędne akcesoria – naprawcze taśmy samoprzylepne

Jeżeli planujesz remont, oprócz folii budowlanych i ogrodniczych przydadzą Ci się samoprzylepne taśmy naprawcze. Dzięki nim połączysz ze sobą kilka foliowych arkuszy, a także skleisz powstałe w wyniku porywistego wiatru lub uszkodzeń mechanicznych dziury i otwory. Taśma naprawcza to artykuł wielosezonowy i, podobnie jak sama folia budowlana, odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Już dziś sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszej jakości folie oraz taśmy naprawcze!

    pixel