Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Folie stretch

( ilość produktów: 3 )

Folia stretch – zalety i zastosowanie

Folia stretch to niezwykle uniwersalny materiał, służący do pakowania paczek i przesyłek. Jest jednocześnie najpopularniejszym, jak i najskuteczniejszym sposobem pakowania i zabezpieczania różnorodnych przedmiotów. Folie stretch mają wiele zalet – wśród najważniejszych należy wymienić przede wszystkim dużą wytrzymałość, rozciągliwość i wydajność. Folie stretch są bardzo mocne i skutecznie chronią Twoje przesyłki oraz pudełka przed zabrudzeniem, uszkodzeniem i oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

Folie stretchowe – uniwersalne rozwiązanie dla każdego biznesu

Stretch folie mają tę niewątpliwą zaletę, że za jej pomocą możesz spakować niemal wszystko, bez względu na kształt czy gabaryty. Folia stretchowa jest używana we wszelkiego rodzaju biznesach – w budownictwie, w rolnictwie, w handlu i tak dalej. Bez względu na to, czy chcesz przetransportować hurtową ilość kostki brukowej, czy może planujesz przesyłkę niewielkiej, prywatnej paczuszki, stretch folia jest produktem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Skuteczna i kryjąca – czarna folia stretch

Czarna folia stretch, w odróżnieniu od folii przezroczystej, ma właściwości kryjące i zabezpiecza przesyłkę przed oddziaływaniem promieniowania UV. Co więcej, taka folia jest bardzo prosta w obsłudze – w łatwy sposób możesz odwinąć ją z rolki i owinąć nią wybrany przedmiot. Folie stretchowe ściśle przylegają i nie ześlizgują się z paczek i pakunków, co zabezpiecza je przed przesuwaniem się jej elementów składowych oraz przypadkowym otwarciem w trakcie transportu.

    pixel