Folie tunelowe

Ilość znalezionych towarów: 25

Folia na tunele – niezbędna w każdym ogrodzie

Tunele foliowe to popularne konstrukcje, stosowane przez tysiące rolników i ogrodników. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma dobrego tunelu bez odpowiedniej, wysokogatunkowej folii na tunele. Folia ogrodowa wpływa na przepuszczalność światła, temperaturę panującą we wnętrzu tunelu, a nawet na wilgotność powietrza, dlatego przed zakupem folii upewnij się, czy dana folia na tunel foliowy spełnia Twoje oczekiwania.

Folia na tunel ogrodniczy – wielosezonowa i wytrzymała

Jeżeli chcesz, aby Twój tunel służył Ci przez kilka lat, wybierz wielosezonową folię na tunel ogrodniczy. Takie folie są znacznie bardziej wytrzymałe i odporne, dzięki czemu są w stanie wytrzymać silne porywy wiatru czy próby rozdarcia, co sprawia, że mogą Ci służyć nawet przez 6 sezonów. Ciekawym wynalazkiem są zielone folie tunelowe, które są wyposażone we wzmacniającą siatkę – to ona zapobiega powstawaniu przetarć i rozdarć, przez co zielona folia będzie spełniać swoją rolę przynajmniej przez kilka sezonów.

Folia tunelowa – wybierz model idealny!

Dobra folia na tunel foliowy nie przepuszcza gazów i pary wodnej, dzięki czemu w tunelu utrzymuje się wilgotność o stałym poziomie, pozwalająca roślinom na szybszy i pełniejszy wzrost. Z perspektywy ogrodnika ważna jest także łatwość użytkowania i montażu oraz dobre właściwości antyelektrostatyczne, które nie będą utrudniać instalowania ogrodniczego tunelu na Twojej działce. Jeżeli szukasz właśnie takich produktów, dobrze trafiłeś! W dziale „Folie tunelowe” znajdziesz różnorodne materiały ogrodnicze, gotowe tunele i transparentne szklarnie, dzięki którym z powodzeniem zadbasz o swoje kwiaty, owoce oraz warzywa.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel