Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Folie kiszonkarskie

( ilość produktów: 2 )

Wysokiej jakości folie kiszonkarskie - zastosowanie

Folia kiszonkarska to produkt niezbędny niemal w każdym gospodarstwie rolniczym. Stosuje się ją przede wszystkim do okrywania pryzm i silosów z kiszonkami, do zakiszania roślin zielonych, które są znakomitą paszą dla bydła mlecznego oraz mięsnego, a także do wyściełania i okrywania gnojników. Ze względu na swoje właściwości i szerokie zastosowanie dla wielu rolników jest nieodłączną częścią ich codziennej pracy.

Folia do przykrycia słomy - właściwości

Dobra folia do przykrycia słomy powinna gwarantować utrzymanie odpowiedniej temperatury i posiadać stabilizację UV, dzięki której będzie chronić słomę przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. Co więcej, dobra folia zapobiega przedostawaniu się wody i powietrza, dzięki czemu słoma nie psuje się i nie gnije. Kupując folię do przykrycia słomy, upewnij się także, czy jest ona odporna na rozrywanie. Dzięki tym właściwościom z powodzeniem ochronisz siano i słomę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Folia do owijania słomy – jak jej używać?

Folia kiszonkarska służy także jako folia do owijania słomy oraz bel siana. Dzięki niej możesz przechowywać słomę w warunkach polowych nawet przez 12 miesięcy. Aby bela siana przetrwała jak najdłużej i zachowała swoje właściwości, najlepiej jest zawinąć siano w ciągu dwóch godzin od sprasowania beli. Trwałość beli będzie większa, jeżeli zdecydujesz się na owinięcie beli w miejscu jej składowania. Unikaj owijania beli podczas deszczu – zmoczone siano może się zepsuć.

    pixel