Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Folie perforowane

( ilość produktów: 6 )

Folie perforowane sprzyjające wzrostowi roślin

Folia perforowana stanowi jeden z podstawowych elementów każdej zabezpieczanej przyziemnie plantacji roślin czy hodowli warzyw wrażliwych na warunki pogodowe. Jest to rodzaj folii ogrodowej z mikrootworami (tzw. folia oddychająca). Wspominane mikrootwory gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i wody. Tak więc przykryte nią rośliny nie duszą się, a wręcz przeciwnie. Pod połacią folii perforowanej powstaje mikroklimat sprzyjający wzrostowi roślin, chroniący je przed gwałtownymi spadkami temperatur i skutkami wychładzania podłoża.

Folia perforowana – bezpieczne nawadnianie upraw

Wszystkie folie perforowane dostępne w naszej ofercie są wytwarzane z tworzyw sztucznych, które nie wchodzą w reakcję z wodą. Dlatego nie ma ryzyka, że taka folia wydzieli toksyny do uprawianych sadzonek warzyw, owoców czy jakichkolwiek innych roślin.

Perforowana folia – idealna na działkę i do ogrodu

Przypowierzchniowe zabezpieczanie sadzonek sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości budowy tunelu ogrodniczego czy szklarni. Dlatego perforowana folia jest często stosowana przy zabezpieczaniu upraw w przydomowych ogródkach czy na działkach. Już dziś uzyskaj satysfakcjonujący poziom zabezpieczenia i nie trać cennej powierzchni ogrodowej!

Perforowane folie do plantacji wielkopowierzchniowych

Perforowane folie są również powszechnie stosowane na plantacjach wielkopowierzchniowych. Utrzymanie równomiernych warunków na dużej powierzchni nie jest prostym zadaniem – dlatego właśnie perforowane folie mogą stanowić dodatkowe zabezpieczenie dla hodowli roślin. Mogą być one także stosowane jako jedyne zabezpieczenie w wypadku mniej wymagających gatunków. Stosowanie tego rodzaju folii sprawdza się również w wypadku hodowli owoców – umożliwia otrzymanie większych plonów i szybsze rozpoczęcie zbiorów!

Folie perforowane – na metry czy w rolce?

Ogrodowa folia perforowana na metry czy w rolce? Jest to pytanie, które prędzej czy później zadać sobie musi każdy ogrodnik chcący przyziemnie zabezpieczyć swoje sadzonki. Na szczęście, w Rolmarket każda odpowiedź będzie właściwa – w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów oferujemy zarówno folie perforowane na metry, jak i folie perforowane w rolce. Zastanów się więc ile metrów kwadratowych ma plantacja, którą chciałbyś zabezpieczyć i dopasuj do niej ilość metrów kupowanej folii. Zawsze jednak warto zadbać o zabezpieczenie w postaci kilku dodatkowych metrów ogrodowej folii perforowanej. Dlaczego? Ponieważ każda plantacja zawsze może się powiększyć – czego z całego serca życzymy naszym klientom!

Zobacz również inne folie ogrodnicze:

     

    pixel