Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Brykiet do grilla

( ilość produktów: 2 )

Każdy z nas z pewnością brał udział w imprezie z grillem w roli głównej, w czasie której nastąpiły problemy z przygotowaniem odpowiedniego paleniska. Właściwe rozpalanie grilla, a następnie utrzymanie jednakowego żaru nie jest bowiem łatwe, szczególnie wtedy, gdy użyjemy niewłaściwego materiału. Warto zatem wziąć pod uwagę brykiet do grilla, który pod względem utrzymania stałej temperatury paleniska nie ma sobie równych.

Brykiet– najlepsze paliwo do grilla

Brykiet do grilla to sypki węgiel drzewny złączony substancjami wiążącymi i dodatkami. Jest on bardzo wygodny w użyciu, bo każdy kawałek brykietu ma tę samą wielkość. Dzięki temu brykiet pozwala stworzyć jednolitą warstwę żaru, która utrzymuje temperaturę nawet do czterech godzin. Jest to niemożliwe do uzyskania, jeśli stosujemy np. węgiel drzewny, którego kawałki różnią się od siebie wielkością. Brykiet drzewny to najlepszy przyjaciel dłuższych imprez grillowych, w trakcie których zależy nam na utrzymaniu na długo paleniska gotowego na przygotowywanie kolejnych smakołyków. Dzięki zastosowaniu brykietu drzewnego jest to możliwe i nie trzeba co chwilę trudzić się, by dokładać i rozpalać na nowo.

Brykiet do grilla – ekonomiczny i wygodny

Dostępny w naszym sklepie brykiet do grilla to świetny sposób na udaną imprezę grillową. Nie wymaga odpowiedniego przechowywania i zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Jego rozpalenie wymaga odrobinę cierpliwości, ale jego zastosowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne niż innych rodzajów opału do grilla. Zapraszamy na zakup brykietu do grilla, który sprawdzi się do grilla każdego rodzaju. Dobrze napali zarówno w grillu niewielkich rozmiarów, jak i w dużym grillu ogrodowym. Nadaje się do grilla wiszącego i stojącego oraz grilla okrągłego i prostokątnego. Jak widać: niezależnie od tego, jaki jest Twój grill, to możesz kupić brykiet do grilla, jeśli nie chcesz mieć kłopotów z paleniskiem w trakcie grillowania. Zamów swoją paczkę brykietu już dziś i zaproś rodzinę i znajomych na wspólne spotkanie.

    pixel