Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Grille prostokątne

( ilość produktów: 1 )

Sobotnie i niedzielne letnie popołudnia to dla wielu Polaków czas wspólnego grillowania. Jak Polska długa i szeroka, tak przechadzając się ulicami miast, miasteczek i wsi można poczuć charakterystyczny zapach dymu znad grillowego paleniska. Przy grillu spotykamy się z rodziną i znajomymi, by przy dobrym jedzeniu miło spędzić czas. Warunkiem udanej imprezy, oprócz towarzystwa i smakołyków, jest grill, który pozwoli bez kłopotu przyrządzić smaczne potrawy dla wszystkich gości i domowników. Poszukując grilla idealnego warto zwrócić uwagę na grille prostokątne.

Grill prostokątny – najwygodniejszy sposób na grillowanie

Grille prostokątne to jedne z najchętniej wybieranych rodzajów grilla ogrodowego. Ich kariera i popularność wynika z wygody użytkowania. Prostokątny kształt paleniska pozwala w łatwy sposób ułożyć kiełbasy, ryby i mięsiwa dla naprawdę dużej liczby osób. Dzięki temu w jednym czasie możemy przygotować frykasy dla wszystkich uczestników biesiady i nie musimy wybierać, kto będzie mógł pałaszować pierwszy, a kto jeszcze będzie musiał poczekać na kolejną partię gotowych potraw z grilla. W naszym sklepie znajdziesz grille prostokątne w różnych rozmiarach. Mamy grille niewielkie i składane, najlepsze na mały taras czy balkon. Mamy grille dla amatorów, ale również grille dla profesjonalistów, wytrzymalsze i większe niż grille przeznaczone do domowego użytku. Polecamy grille prostokątne z dodatkowymi półeczkami, dzięki którym wygodniejsza jest obsługa grilla w trakcie przygotowywania potraw.

Grill prostokątny z pokrywą – dla koneserów grillowania

Koneserom sztuki grillowania oraz miłośnikom bardziej wymyślnych potraw, polecamy grille prostokątne z pokrywą. Dzięki pokrywie gorące powietrze równomiernie rozkłada się na grillowanych potrawach, co pozwala przyrządzać większe i bardziej wymagające kawałki mięsa czy innych potraw z grilla. Przejrzyj naszą ofertę grillów prostokątnych, dobierz odpowiednie akcesoria do grilla i zamów je już dziś. Wyślemy je do Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, byś jak najszybciej mógł wypróbować swój grill podczas weekendowego grillowania.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel